Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lány létemre hogyan és mivel...

Lány létemre hogyan és mivel szedjem le teljesen a szőrt a fenekem bemenetéről?

Figyelt kérdés

Ne gyertek azzal hogy az oda való, engem zavar!

Köszönöm annak aki normális válasszal bír szolgálni!


2020. júl. 2. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Én ott gyantáztatom, de mikor még nem jártam kozmetikushoz akkor csak simán borotvával. Leguggolsz, nyomsz rá borotvahabot, ha neked úgy könnyebb tükörrel tudod nézni és elkezded borotválni, nem bonyolult
2020. júl. 2. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
kozmetikus legyantázza. hosszabb ideig marad sima, és tuti megúszod balesetek nélkül.
2020. júl. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Én borotválni szoktam.
2020. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezzel nem kellemetlen kozmetikushoz menni? Gyorsan végez vele?
2020. júl. 2. 09:21
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
ha csak onnan akarod leszedetni akkor kb 5 perc. ha kéred a teljes intimet, és amellé ezt akkor meg kb 20 perc.
2020. júl. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
13%

Ezzel nem kell sehova menni meg idegennek mutogatni magad feleslegesen.

Én először trimmelővel rövidre vágtam hogy az epilátor bele tudjon kapni a szőrazálakba, és ezután kábé kéthetente epilátorral magamnak csinálom.


F.44

2020. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Dehogy kellemetlen. A kozmetikusnak ez a dolga. Persze ha csinál ilyen fajta gyantát, mert nem mindegyik.
2020. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!