Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A teafaolaj tényleg eltávolítj...

A teafaolaj tényleg eltávolítja az anyajegyeket?

Figyelt kérdés
Van egy kb 3mm széles, halványbarna, púpos anyajegy az arcomon. Régóta meg szeretnék szabadulni tőle és mostanában el is kezdtem orvost keresni rá. Viszont belebotlottam egy youtube videoba ahol egy srác teafaolajat kent az anyajegyére néhány napig és az utána nyom nélkül eltűnt. Utánaolvastam és tényleg van ilyen hatása a teafalajnak. De nem veszélyes? Szívesen kipróbálnám de félek, hogy nagyobb bajt okozok vele mint volt. Olyan szempontból jó lenne, hogy nem kéne "kés alá feküdnöm", és nem lenne utána heg. Aki ért hozzá, tudna erről írni? Vagy esetleg aki kipróbálta és sikerült, leírná, hogy hogyan csinálta?

2021. ápr. 19. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Butaság.

Nem tudja eltüntetni.

Inkább fordulj orvoshoz vele.

2021. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ja, persze... És emiatt már csődbe mentek a plasztikai klinikák, akik anyajegy-levétellel foglalkoznak.... :-DDD


Egyébiránt pedig anyajeggyel NEM szórakozunk! Jól sejted, hogy sokkal nagyobb bajt okozhatsz vele, mint maga az anyajegy.

2021. ápr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Káros házi módszerek az anyajegy eltávolítására – Óva int a bőrgyógyász

2021. ápr. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Tehát jól sejtettem. Nem baj, akkor ahogy elsőre terveztem, eltávolíttatom műtéti úton. Már találtam is egy jó plasztikai sebészt. Pont jó az cikk amit küldtél #3-as mert a képen szereplő anyajegy nagyon hasonlít az enyémre. Viszont az enyém az államon van, valahogy így:


[link]


:D

Kimetszéses eljárással lenne. Persze, tudom, hogy a heg még egy jó ideig ott lesz, de arra azért kiváncsi lennék, hogy mennyi időnek kell eltelnie a műtét után, hogy a beavatkozás helye kevésbé látszódjon, szebb legyen mint maga az anyajegy volt?

2021. ápr. 19. 14:13
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
18 évesen szedtek le egy veszélyesnek ítélt anyajegyet a hátamról még most is látszik a heg rendesen.. Pedig 30 múltam..
2021. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!