Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Dm-es teafaolaj pattanásokra? 18L

Dm-es teafaolaj pattanásokra? 18L

Figyelt kérdés
Találtam a DM-ben elég olcsón de nemtudom megvegyem-e. Van olyan aki használta már és be is vált neki? (Zsíros, pattanásos bőröm van.)
2020. szept. 13. 13:21
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Illóolaj túl tömény bőrre kenéshez. Nagyon csúnyán kimarhat, ezeket nem erre találták ki.


Pláne pattanásnál ami kb nyílt seb is lehet, nehogy rárakd.

2020. szept. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Szerintem inkább valami hámlasztót vagy bőrradírt használj, van egy csomó termék!


Ha nagyon durva, akkor menj el bőrgyógyászhoz!

2020. szept. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Pattanásokra azealin sav és niacinamid a leghatásosabb :) A teafaolaj maximum jól felhígítva leviszi picit a duzzadást, de sokaknál ez is irritációt okozhat, ezért nem igazán ajánlott.

Hámlasztók inkább a bőr egyenletességén, illetve a miteszereken segítenek (ettől függetlenül nagyon hatásos dolgok).

2020. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%

Szia!

Én használom jelenleg is, és bevált!

Nem dm-es, hanem bio boltban vettem.. 1800-2000 Ft. De megéri mert nagyon jó!! 😃

Csak ajánlani tudom!

Lehet vele öblögetni is, az után ne igyál! Én elalvás előtt szoktam néha.. És az kiűz minden baktériumot a szádbol! 😄😄😅

Amugy nem vagyok pattanásos csak néha havonta 1 kijon..

És 2-3 naponta borotválkozom! 😉

16f

2020. szept. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
#4 mossál fogat
2020. szept. 14. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem, mert irritatív, csak jobban begyullad tőle.

Insták keress rá az okosszépség oldalra, ott tájékozódj a bőrápolásról.

2020. szept. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!