Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Teafaolaj tényleg jó?

Onlyagirl kérdése:

Teafaolaj tényleg jó?

Figyelt kérdés

Nagyon pattanásos vagyok és a gyógyszertárba adtak rá ilyen kamillás arc szeszt hogy azzal reggel este kenjem át az arcom. Igazából nagyon szárit amivel nincs is baj mert így leszáritja a pattanásokat + a pirosságot is leviszi de úgy igazából nagyon szép nem lesz tőle az arcom és mindig jön ki új

Sokkal kevesebb de mindig jön ki és mondták egy páran hogy a teafaolaj az 1-2nap alatt rendbe tette az arcukat de mivel nekem nem 1-2pattanásom van hanem az arcom tele van az lenne a kérdésem hogy az jó e lenne rá

Mennyire segítene

Amit persze gyógyszertárba adnak


L



2020. jún. 30. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Pasiz az segít
2020. jún. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én is használtam pattanásra és tényleg segített. Egy próbát megér neked is. Én a Rossmannban vettem :)
2020. jún. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megéri, viszont csak is a pattanasra tedd rá, én fülpiszkálóra szoktam cseppenteni és úgy rakom a pattanásra.
2020. jún. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hát nekem az egész arcom pattanásos szóval arra a területre kéne tennem

Szóval az egész arcom be kéne kenni vele

Miért csak pattanásra szabad egyébként?

2020. júl. 1. 07:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert durván szárító, maró hatása lenne amúgy. Ha közvetlen a pattira rakod, akkor a körülötte lévő 23 nem gyulladt pórust nem irritálja.
2020. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne Töményen kendd fel! Én arclemosót csinálok belőle, reggel-este lemosom vele az egész arcom, kicsit várok aztán tiszta vízzel lemosom. Csodákat tesz tényleg. Csak estére használok mellé körömvirágos hidratálót, mert szárít kicsit. Az nagyon fontos, hogy ha szárító hatású cuccot használsz, akkor mindenképp hidratálj mellette!
2020. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!