Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan nézzek ki fiatalnak,...

Hogyan nézzek ki fiatalnak, vagyis a magam korának?

Figyelt kérdés

Mindig öregebbnek néznek a valós koromnál.

34 éves nő vagyok. Tisztában vagyok vele, hogy fogynom kell, 94 kg voltam év elején most 85 körül vagyok, megakadtam egy pár hete, de igyekszem folytatni. De mit tehetek még?

Öltözködésem olyan átlagos. Lapos talpú félcipő, farmer, póló, pulcsi. Munkahelyemen magassarkút nem lehet hordani, de nem is bírnék benne járni.


2021. ápr. 18. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
HA normál súlyra lefogysz - és nem csak nem eszel, hanem sportolsz is közben - , akkor már nagy eséllyel nem néznek öregebbnek.
2021. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezt én is így gondolom és írtam is, hogy "Tisztában vagyok vele, hogy fogynom kell".
2021. ápr. 18. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a nőiesebb stílus, amihez nem feltétlenül kell magassarkú is segítene. Az ember azt gondolná a farmer pulcsi fiatalít, de én sokszor látom azt, hogy 30 felett inkábn olyan slampos külsőt kölcsönöz.. egy pár vidámabb blúz a pólók helyett, vidámabb kardigánok, kimonok, szoknyák..
2021. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen színű a hajad? Milyen a fazonja? A sötét haj például öregít. Főleg ha nagyon az arcodba lóg.
2021. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a testen múlik, mennyiben néznek. Az arcod fiatalos vagy olyan koravén?
2021. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudatos arcápolás (akár kozmetikus véleményét is ki lehet ezzel kapcsolatban kérni), egy jó frizura (egy sötét szőke vagy közép barna kb. vállig érő fazon például abszolút fiatalos), és a csinos ruhatár, amit már többen említettek. Nem kell azt sem túlgondolni: szövetnadrágok vagy szoknyák + egy csinos blúz. Farmert is lehet hordani ha szereted, de szintén blúzzal vagy pl egy toppal és egy hosszított blézerrel inkább (semmiképp sem mintás pólókkal vagy kapucnis pulcsikkal). Egy enyhe, natúr smink is előnyös tud lenni + fiatalít.
2021. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Arra is figyelj, hogy túlságosan lefogyni sem jó, mert a kerek, pofis arc fiatalít. A sovány arcon hamarabb jönnek ki a ráncok.
2021. ápr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!