Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem a...

Mit csináljak, ha nem a koromnak megfeleően nézek ki?

Figyelt kérdés

36 vagyok, kinézek 15-25-nek. Bárhogy öltözöm vagy sminkelek úgy nézek ki, mint egy gyerek, aki anyja cuccaiba bújt.

Senki nem vesz komolyan(bár elég durva és határozott vagyok), és a férfiak sem foglalkoznak velem.


Már nem tudom mit csináljak. 13 éve szingli vagyok, nem kezdeményez nálam senki, ha én megyek oda elutasítanak, hogy túl fiatal vagyok. alkalmi szóba sem, jön, mert nem áll fel rám vagy aktus közben lekonyul a kinézetem miatt.

ha sikerül a párkapcsolat, mindenki a lányaként mutat be, ez nekem nagyon rosszul esik.

Fiatal fiúk NEM ÉRDEKELNEK.



#fiatalnak nézek ki
2019. szept. 27. 15:35
 1/6 A kérdező kommentje:

*Vágynék egy társra, aki őszintén szeret.

És szexre is. Alig volt kapcsolatom. Igaz azok évekig tartottak.

2019. szept. 27. 15:37
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha van kapcsolatom, az vagy letagad, vagy a személyimet kell mutogatnom. Ezután kuss és megdöbbenés van, hogy hirtelen milyen "öreg" vagyok.
2019. szept. 27. 15:41
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, biztos lesz akit ez nem zavar, engem például nem zavarna. Addig is fel a fejjel és kerüld ez ezt a sok idiótát.
2019. szept. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sokszor félelemmel emgyek emberek közé.

10x átöltözöm, félek bemenni egy dohányboltba, mert elkéri aszemélyimet egy 20 éves gyerek.(nálunk újságot és kávét is árulnak dohányboltban, ezekért megyek, nem dohányzom)

2019. szept. 27. 16:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem más ennyi idős nő örülne ha 25nek nézne ki :D a fellépéseden fog múlni komolyan veszneke meg a kiállásodon előbb azon kell változtatni. Elhiheted hogy a legtöbb férfi örül ha fiatal nője van más azért nem talál párt mert kezd szottyadni, valószínüleg az önbizalmad miatt nem áll fel nekik ami kivetül a teljesítményedre, nem amiatt mert fiatalabbnak nézel ki. Én 25 vagyok és 15 évestől kezdve ilyen 70 éves korosztályig próbálnak udvarolni szoval elhiheted hogy nem ez a probléma.
2019. szept. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, jó lesz ez 25 év mulva. Akkor majd te leszel a legboldogabb.
2019. szept. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!