Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyógyszeres kezelés során...

Gyógyszeres kezelés során újabb pattanások?

Figyelt kérdés
Ez az 5. hónapja, hogy Medinac-ot szedek a pattanásaim miatt. Nagyon sok volt ezért még mindig megvan egy csomó heg. Ez nem is aggaszt annyira de még mindig jönnek ki újabbak. Ez normális, vagy lehet valamit tenni?
2021. ápr. 18. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Erről a következő kontrollon a kezelőorvosoddal kellene elbeszélgetned.
2021. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia! Másfél évig szedtem a Medinac-ot és közben nem volt ilyen panaszom, azonban miután letettem a gyógyszert úgy nagyjából két hónap mulva újra aknés voltam. Nem olyan súlyos a helyzet, mint a gyógyszeres kezelés előtt, de mégis elég zavaró. Természetesen nem arra számítottam, hogy a kezelés után varázsütésre nem lesz többé problémám, de őszintén szólva jobbat vártam.

Minden esetre én is úgy gondolom, hogy az lesz a legjobb, ha beszélsz a bőrgyógyászoddal!

2021. jún. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!