Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyógyszeres kezelés után...

A gyógyszeres kezelés után heges marad az arcom?

Figyelt kérdés
Nemrég még nagyon csúny volt az arcom, (pattanásos,sebes) amit megelégelve bőrgyógyászhoz fordultam.Fölírt 4 féle gyógyszert, (inerta,zineryt,skinoren meg valamilyen mosakodókrém) aminek már látható is az eredménye.Fél éves a "kúra".Akinek van ilyesfajta tapasztalata, attól kérdezném, hogy maradtak hegek az arcon?Esetleg kráterek vagy akármi maradandó?A választ előre is köszönöm!

2015. dec. 9. 22:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem maradt 1-2 sötétebb folt az arcomon, hegnek is mondható, de a bőrgyógyász írt fel rá krémet,ami úgymond világosította ezeket a foltokat. Sajnos nem tudok krém nevet mondani,nagyon rég volt, de kérdezd majd meg az orvost, ha aktuális lesz.


Azóta mikor volt még 1-2 durvább egyből hegesedő-gyulladásos pattanásom és már nem szedtem semmi gyógyszert, nagyon szépen elmúltak és pár hónap alatt kifakultak. Ha szerencséd van,nem látszódnak meg abszolút már később, csak ezt ugye előre nem lehet tudni.

2015. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!