Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik a színes haj? Komolyan...

Tetszik a színes haj? Komolyan veszitek azt, aki olyat visel?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tini, és az aktuális divattól függetlenül, imádom a színes hajat. Mindig más színre festem. Az eredeti barna, de nem érzem jól magam vele. Kell egy kis szín bele. Rózsaszín, vagy kék, sárga, bármi, csak ne legyen egyhangú.

2021. ápr. 13. 22:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik, de szerintem az emberek többsége nem veszi komolyan azt, akinek színes haja van. Én is részben emiatt nem festetem színesre , másrészt meg mert számomra túl macerás dolog a hajfestés, pár évig vörös voltam, de örülök, hogy abbahagytam és végre majdnem teljesen lenőtt.
2021. ápr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Lányokon tetszik.
2021. ápr. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, én is festem a hajam, bár biztos van (főleg idősebb korosztály) aki nem veszi komolyan a színes hajú embereket, meg vannak munkahelyek ahol lehet nem nézik szívesen.
2021. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Van, amikor jól néz ki, barna meg szőke hajat is lehet okádék módon festeni, rózsaszínt is. Nyilván, ha szép, akkor az szép, főleg, ha valami különlegesebb/extrémebb stílussal párosul.

Ahhoz meg semmi köze, hogy ki mennyire komoly ember.

Nekem is volt pasztell rózsaszín pár éve, és sajnos hetero vagyok :D

2021. ápr. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem a munkahelyen nem ez kellene, hogy számítson. Én tanítok, de még senki sem szólt érte, hogy színes a hajam. Bár, tartottam tőle, hogy nem fogják jó néven venni, de szerencsére nem lett gond belőle.
2021. ápr. 14. 10:36
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
En imádom,tervezem,hogy rózsaszínre befestem majd
2021. ápr. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
A rózsaszínt én is nagyon imádom. Régebben pasztell volt, de mostanában az erősebb rózsaszín felé kacsintgatok.
2021. ápr. 14. 10:57
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is színes, pedig 30 elmúltam, hetero vagyok szintén. Most épp magenta-lila-kék kombó, de volt már mindenféle. Komolyan vesznek a munkahelyemen is és máshol is, nem nagyon találkoztam diszkriminációval ezen a téren.
2021. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, ha jól van megcsinálva és nincs csúnyán kikopva. Nekem is színes, 30 vagyok, komolyan vesznek, mert nem a hajam az egyetlen jellemzőm. Később sem szeretnék megválni tőle, nekem ez a stílusom, ez áll jól.
2021. ápr. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon sok ember probálkozik legalább egyszer ezzel az életében. Ha valakinek festett a haja szerintem életvidámabb mint mások (de persze ez nem írott szabály :D) Szerintem semmi gond nincs ha valaki festi a haját, én is festem és imádom! Nekem sokszor önbizalmat is ad..
2021. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!