Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetszik a színes haj? Komolyan...

Tetszik a színes haj? Komolyan veszitek azt, aki olyat visel?

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tini, és az aktuális divattól függetlenül, imádom a színes hajat. Mindig más színre festem. Az eredeti barna, de nem érzem jól magam vele. Kell egy kis szín bele. Rózsaszín, vagy kék, sárga, bármi, csak ne legyen egyhangú.

2021. ápr. 13. 22:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
16%

Valakinek jól áll.

Biztos nem heteró, de attól még lehet jó fej. Ez lenne az első gondolatom.

2021. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretem a színes hajat, ha idősebb leszek, lehet, hogy befestetem a sajátomat.

Hmm...eddig még nem gondolkodtam el azon, hogy az ember hajfestetési hajlama párhuzamba vonható-e az intelligenciájával. De most elgondolkodtam, és arra jutottam, hogy nem. Szóval egy színezett hajú embert is komolyan veszek.

2021. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Első válaszoló! Miért nem lehetne heteroszexuális? Vagy nem erre gondoltál?
2021. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az egyik leszbi mendszeremnek van minden 3. héten más színű haja.
2021. ápr. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én teljesen hetero vagyok, a színes hajam ellenére is. :D
2021. ápr. 13. 23:29
 6/20 anonim ***** válasza:
86%

Oké, és azért, mert egy leszbikus embernek színes a haja, az összes többi színes hajú ember a saját neméhez vonzódik. Gratulálok a gondolatmenethez és a logikához!

(Egyébként, őszintén remélem, hogy csak viccelsz.)

Mi az a „mendszer“?

2021. ápr. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

#6, gondolom, menedzsert akart írni.

Nekem magamon nem tetszene színes haj, de másokon szívesen elnézegetem. A komolyan vevés meg nem ettől függ.

2021. ápr. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
38%

Köszönöm a lepontozást. Gondolom nem sikerült az általatok hőn vágyott tövig véleményt nyújtanom, hanem a saját nézőpontomat írtam le.

De akkor ezek szerint 2 ember azt állítja, hogy teljesen marhaság az első válasz. Logikus, hogy minden egyes állításával nem ért egyet. Legfőképpen azzal sem, hogy lehet jó fej sem egy színes hajú ember.

2021. ápr. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam! Köszönöm, hogy válaszoltatok a kérdésemre!
2021. ápr. 13. 23:54
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nagyon szép, baba arcú, dús hajú, azt kétlem, hogy elrontananá. Esetleg még jól is állhat. De szerintem az átlagnak nem áll jól, bohócos az egész.
2021. ápr. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!