Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya és kiábránd...

Szerintetek csúnya és kiábrándító egy heges arc?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet hogy régebben nagyon pattanásos volt az arcom és heges maradt utána. Na szóval van egy csúnya nagy heg a szemem között és ez miatt sokszor rosszul érzem magam és sírok is mert nagyon rondának látom magam... mindent de tényleg mindent kiprobáltam már. Az aloeverától kezdve a cicaplast gélen át a több féle krémen keresztül konkrétan mindent kipróbáltam. Nektek van valami ötletetek? Vagy fogadjam el magam csúnyának... nektek kiábrándító lenne ha egy heges arcú lánnyal kellene beszélni? Előrr is köszi a válaszokat

2021. ápr. 8. 11:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ha egy fiú tényleg veled akar lenni.
2021. ápr. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég durván heges,mondhatni majdnem az egész arcom.Nekem vegyes tapasztalataim vannak.Van akit pl láthatóan nem zavar,mások jól megnéznek maguknak,de nem szólnak,de voltak akik emiatt lesajnáló pillantásokat vetettek rám.De nekem az egész arcom ilyen.Ha neked csak 1 vagy pár helyen,akkor azt hidd el,észre sem veszik,mivel az összkép számít!:) 22/N
2021. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Van egy munkatarsam neki is tele van az arca de mondjuk engem nem zavar mert amugy nagyon jo fej :) es nekem a belso mindig is tobbet jelentett mint a kulso! Ugy hogy teged se zavarjon :)
2021. ápr. 19. 21:41
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lehet rajtad az a heg;)
2021. máj. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen🥺🥺 pedig nem is lattal soha de jol esett igazan!
2021. máj. 13. 20:49
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!