Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek csúnya és kiábránd...

Szerintetek csúnya és kiábrándító egy heges arc?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet hogy régebben nagyon pattanásos volt az arcom és heges maradt utána. Na szóval van egy csúnya nagy heg a szemem között és ez miatt sokszor rosszul érzem magam és sírok is mert nagyon rondának látom magam... mindent de tényleg mindent kiprobáltam már. Az aloeverától kezdve a cicaplast gélen át a több féle krémen keresztül konkrétan mindent kipróbáltam. Nektek van valami ötletetek? Vagy fogadjam el magam csúnyának... nektek kiábrándító lenne ha egy heges arcú lánnyal kellene beszélni? Előrr is köszi a válaszokat

2021. ápr. 8. 11:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kiábrándító :) Az első szerelmemnek is ilyen volt az arca, sose érdekelt :D

Megfelelő utánajárás után, próbáld ki a retinolt és az AHA savakat ☺

2021. ápr. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepeen🥺🥺🥺
2021. ápr. 8. 13:54
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem , egyáltalán nem.


Maga az összkép számít , még az is lehet ha nem mondanád észre se venném ;)


Fel a fejjel , ne foglalkozz ezzel.

2021. ápr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Koszonom aranyos vagy🥺🥺
2021. ápr. 8. 22:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kiábrándító. Az összképen van a hangsúly. Ha igényes vagy magadra, akkor ez nem lesz mérvadó. Főleg, ha a személyiséged megfogó, akkor nyert ügyed van. Egyébként egy kis smink sokat tud segíteni. Próbáld meg elfedni korrektorral, hátha jobban fogod érezni magad tőle.

A merészebb rúzs a szádra tereli a hangsúlyt (bár most a maszk miatt kicsit kényelmetlen a dolog), érdemes lehet ezt is kipróbálni.

2021. ápr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy kiábrándító!

Én 25/N vagyok, és kamaszkorom óta csomósodik a bőröm. Emiatt van egy "lyuk" a bal oldalán az arcomnak, mert "kirobbant" a csomó még régen, vérzett, minden volt.

Van több heg is ilyen csomók miatt. Egyszer az egyik tanárom kérdezte, hogy az mi. :)


Sosem ért hátrány miatta, pedig látszik. Akik udvaroltak, azoknak sosem okozott gondot, ugyanúgy megnéznek. Sőt, én fiúkon meg szexinek is tartom a heget.

Szóval egyáltalán ne szorongj a hegek miatt.

2021. ápr. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen nektek!!! Igazan jol esnek ezek a kommentek es jobban is erzem magam lelkileg toletek! ❤️❤️❤️Igazan koszonom hogy helyrehozzatok az onbizalmamat! Halas vagyok nektek!
2021. ápr. 10. 19:39
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos :)
2021. ápr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
40%
Ha egy lány tégyleg veled akar lenni akkor nem az érdekli hogy mi van az arcodon. Nekem is van egy kis hegem (nekem egy vágás nyom kb. 2 cm) és valakinek kifejezetten tetszik.
2021. ápr. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
25 eves lany vagyok :)
2021. ápr. 13. 22:12
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!