Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen típusú fiúknak áll jól...

Milyen típusú fiúknak áll jól a hosszú haj? Körübelül milyen hosszú manapság a divat?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Nekem nem jön be,ha egy pasinak hosszú a haja!A rövid férfiasabb!
2008. dec. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
hosszúhajú fiúk a gyen géjeim.elolvadok :)
2008. dec. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

utolsó vagyok: bocs - gyengélyeim

am.sztem kb.minden fiúnak csak meg kell szokni,mondjuk kivétel van.csunyábbaknak nem nagyon :P :S

2008. dec. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

ugyanaz vagyok :D:D

kb: vállig érő

2008. dec. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Jujj!! Inkább így: -- gyengéim --
2008. dec. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Öcsémnek most vállig érő van, enyhén természetesen göndör, magas vékony gyerek, neki jól áll. :-)
2008. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
NEkem is a gyengéim:) A férjemé derékig ér, enyhén hullámos. Szerintem egy echte rockernek biztos, hogy jól áll. Külsőleg pedig... egy alacsony, kövérebb srácon nem tudnám elképzelni, szerintem az nem mutat jól. Egyébként meg mindegy, ha neked tetszik hord, de figyelj rá, ne legyen se zsíros, se kócos, se ápolatlan, mert rohadtul igénytelen.
2008. dec. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én magas és vékony vagyok.

Akkor ezek szerint valószínűleg jól fog állni a hosszabb haj?

2008. dec. 5. 11:00
 9/15 anonim válasza:
100%
Szerintem próbáld ki, és ha tetszik, akkor hordd :-) Öcsém volt kopasz is (nagyon rövid ideig) :-) De a hosszú haj már évek óta megvan.
2008. dec. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kimondottan férfias is tud lenni.Nem értek egyet azzal,hogy a rövid a normális egy férfinál;már miért lenne?A legendás harcosoknak,hadvezéreknek,királyoknak is gyakorta volt hosszú hajuk,szakálluk,ennyit a férfiasságról.

A kerekarcú fiúknak meg kimondottan jól áll,optikailag keskenyít,a vékony,hosszú fejformájúaknak pedig a copf szintén előnyösebbé teszi a külsejüket.

Ellenben a régi korok ízlésével,amikor mindenkire rámondták,hogy "rocker",illetőleg sokak elképzelése szerint,csak huligánok,igénytelenek hordanak hosszú hajat,ma már a hivatalokban sem kelt akkora felháborodást,ha hosszú a séró,az elvárás persze egyértelmű:legyen ápolt,gondozott,és legyen lófarokban.

:)

Termelő cégnél dolgozom,a mérnökünk derékig érő hosszú hajat visel,nagyon kedves,és az egyik legjobb munkaerő.

2008. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!