Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megkérnétek ilyen helyzetben...

Megkérnétek ilyen helyzetben a barátotokat, hogy gyantázzon le ő?

Figyelt kérdés
Kozmetikushoz járok alapból, de most nem tud dolgozni, és ki tudja, hogy mikor lesz megint nyitva. Aktuális lenne a szőrtelenítésem, borotvát nem fogok használni, extrémen megerősódve nő tőle vissza a szőröm, nálam a gyantázás vált be leginkább. Gondoltam veszek a drogériában gyantát, és megkérem a páromat, hogy csinálja meg nekem (kar, láb, hónalj, intim terület). Magamnak egyszer próbáltam, nem igazán lett sikeres művelet.

2021. márc. 24. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Biztos hogy nem kérném meg őt erre. :D

Magamnak megoldanám olyan módszerrel, amivel tudom.

2021. márc. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez kapcsolatfüggő, te ismered annyira a párod, hogy tudd hogyan reagálna rá. Én tuti megkérném a pasim ha már alapból nem magamnak csinálnám, de mondjuk egy friss, pár hónapos kapcsolatban személy szerint nekem túl intim lenne ilyet kérni.


Mivel a pasi nem ért hozzá, ezért érzékenyebb területen könnyen sérülést okozhat, de pl. egy lábgyanta szerintem még belefér, hónaljhoz és bikinihez én otthon nem nyúlnék drogériás gyantával (főleg nem hideg gyantacsíkkal), mert a bőr felső hámrétegét is felszakíthatod.


Viszont nagyon jó megoldás a cukorgyanta, interneten csomó mindent találhatsz róla, hogy hogy kell elkészíteni, használni.

2021. márc. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
98%
Kapcsolatfüggő. Lányomnak simán csinálja a barátja.
2021. márc. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%

Hát, én inkább egy barátnőmet kérném meg, vagy rokont. Nem szégyellőségből, de a gyantázás egy elég spéci művelet, mivel valószínűleg még sosem csinálta, de még csak nem is látta hogy kell, nem volna túl ügyes, hovatovább tényleg akaratlanul is "megkínozhat", aztán potxyára szenvedsz, ha rajta marad a fele szőr.

Oké, értem, elmagyaráznád neki, de ehhez kell rutin, azt lássuk be, ha csak nem kivételesn ügyeskezű, aki amihez csak ér azt arannyá változatatja, akkor keresnék més megoldást, a lábadat meg igazán le tudod gyantázni magad is, hacsak nem fenékig szőrös az egész.

Rokon, barát jobb lenne. No meg az intim területek tényleg nagyon érzékenyek, eszembe nem jutna megkérni rá bárkit is, aki ilyet sosem csinált.

Azért ez nem élethalál kérdése, oké, nincs kozmetikus, ahol éred megoldod magadnak, ahol nem , ott meg segítsen valaki rutinos, vagy válassz alkternatív megoldást, nem csak a borotva létezik, ha nincsen épp szépségszalon.

2021. márc. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

A karodhoz meg pláne hozzáférsz, de komolyan, az is annyira szőrös, hogy nem bírja ki, amíg szakemberhez mész? Az enyém maximum pihés, de már az is elkopott javarészt, el nem tudom képzelni, hogy akkora őserdő legyen valaki karján, hogy a barátjával akarja legyantázatni, persze elhiszem, hogy zavar.

legközelebb a hajadat is ő vágja és jön az arckezelés?

21. század, nem jutnak a nők kozmetikushoz, fodrászhoz, körmöshöz és eljő a világvége. Annyira azért csak nem eleht mindenki rút, hogy ezek nélkül ne bírja ki pár hétig, nem? vagy tényléeg ennyire felszyíynes már mindenki, a külsőség az egyedüli, ami fontos?

2021. márc. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Te figyelj, azt képzeled, ahhoz nem kell valamilyen szinten érteni is? Csak úgy megkérsz valakit, aki életében egyszer se csinálta? Pláne intim területre... esetleg leszakítja a bőrödet is ott alul egy az egyben, sugárban dől belőled a vér, te meg akkorát ugrasz a fájdalomtól, hogy a plafonba vered a fejed... Erre vágysz?
2021. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
96%

Én már pár hónapos kapcsolatban is epilaltam például a barátom hátát, mert zavarta őt az a pár szál szőre. :D

Én viszont nem bíznám egy hozzá nem értő emberre a gyantázást, mert rosszul is elsülhet. Legyen az akár a párom, akár barátnőm. Vegyél egy epilátort inkább és ahol nagy gáz van, intézd azzal. Kicsit hosszadalmasabb folyamat, de a bőröd legalább nem szakítod le vele.

2021. márc. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%

"borotvát nem fogok használni, extrémen megerősódve nő tőle vissza a szőröm"


Mutáns.

2021. márc. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem, megcsinálnám magamnak.

Mi van amúgy ha ő még bénábban csinálja és sebesülést is okoz?

Intim területen főleg durva lenne.

Inkább maradna a dzsungel, ha nincs más opció.

2021. márc. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!