Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim területet mivel kell mosni?

Intim területet mivel kell mosni?

Figyelt kérdés
Tusfürdővel szoktam mosni, de az oldalomolvastam, hogy ez rosszat tesz neki és elég csak vízzel mosni. Mivel kell mosni valójában?

2021. márc. 22. 17:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Víz, vagy intimlemosó. Opció még a mindenmentes mosakodó(semmi illata, színe nincs, érzékeny bőrre van)

Ha érzékeny a hüvelyflórád akkor dob egy hátast a tusfürdőtől

2021. márc. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
25%
Szappan, meleg víz, mint minden mást. A Lactacydtől viszkettem.
2021. márc. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%
Én csak kívülről mosom meg a szeméremajkakat, a hüvelyembe konkrétan nem nyúlok fel. Tudom hogy néhányan a hüvelyüket belülről is mossák, nekem bizarr és kellemetlen eljárásnak tűnik. Egyébként én tusfürdőt használok.
2021. márc. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Belül eszembe nem jutna bármivel mosogatni, számomra újra és újra meglepő, hogy vannak akik ezt tényleg csinálják...

A külső részt ugyanazzal a (manna) szappannal tisztítom, mint a többi testrészem. Használtam valami intim mosakodót még régen (szintén a külső részekre), durván kikészítette a bőröm. Így semmi problémám.

2021. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezzel szoktam


[link]


Egy borsónyi is elég belőle, szóval az sem baj, hogy drágább.

2021. márc. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!