Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem szokás a puncit...

Miért nem szokás a puncit epilálni?

Figyelt kérdés
A legtöbb ember szőrösen hagyja, de aki nem az is max borotválja. Miért van ez így?
2019. dec. 18. 22:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Te mégis hol élsz, mikor kb.mindenki mindenhol szőrtelenít?

2. Honnan tudod, hogy ki mit csinál vele?

3. Mondjuk mert qrva fájdalmas a szőrt tépni akárhol?

2019. dec. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Epiláld le a töködet,majd gondold ezt a kérdést újra!
2019. dec. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Te ezekre vered?
2019. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mármint mikre?
2019. dec. 19. 08:36
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Epilálom, fáj, de kibírom, mert ez még mindig tartósabb és egészségesebb, mintha vegyszert kennék rá.


Egyébként miért nem próbálod ki magadon?


Pluszba még a nőknek a szülési fájdalmat is el kell viselni. Ti pedig eljátszátok a hattyú halálát egy kis megfázáskor.

2019. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom te hol élsz, de gyakoribb az hogy szőrtelenítik magukat a nők.

Neked nem mindegy hogy borotválja, epilálja vagy gyantázza? Mindenki maga döntse el, hogy szőrtelenít.

Nem mindenki tudja elviselni a fájdalmat.

2019. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
28%

"kedves" válaszok...

Én szőrtelenítő krémmel szőrtelenítem. Ügyelve arra,hogy be n kenjem oda ahová nem kell. Van intim testápolóm, utána bekenem azzal.

Azért egy olyan testrész aminek nem lehet egyszerűen nekiesni mint bármelyik másiknak, pl. a lábnak.

Bikinivonal még OK ( ha rövidebb a szőr), de totálisan az epilálás erre nem megfelelő.

2019. dec. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%
Ezekre a punci kérdésekre. Ezekre vered a farkad?
2019. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs barátom és saját magamat nem zavarja a szőr (ez kicsit értelmetlenül hangzik XD de értitek), szóval nem szőrtelenítem, de még ha szőrteleníteném is, soha nem használnék ott epilátort. Én már akkor sírógörcsöt kaptam, mikor a karomat próbáltam leepilálni, én egyszerűen képtelen vagyok kibírni azt a fájdalmat, ahogy szép lassan, egyesével tépkedi ki a szőrszálaimat...Esküszöm szerintem az epilátorral embereket lehetne kínozni. Én amimet szőrtelenítem, oda (házilag készített) cukorgyantát használok, szerintem az a lehető legkíméletesebb szőrtelenítési módszer.
2019. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!