Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim területet mivel kell mosni?

Intim területet mivel kell mosni?

Figyelt kérdés
Tusfürdővel szoktam mosni, de az oldalomolvastam, hogy ez rosszat tesz neki és elég csak vízzel mosni. Mivel kell mosni valójában?

2021. márc. 22. 17:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Igen víz vagy intim mosakodó
2021. márc. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor tusfürdőt egyátalán ne?
2021. márc. 22. 17:03
 3/15 anonim ***** válasza:
53%

Én tusfürdővel szoktam, nincs bajom tőle.

Ha akarod maradsz a tusfürdőnél vagy váltasz vízre, intim mosakodóra.

2021. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
A tusfurdo felboríthatja az intim flórát, de természetesen ez nem minden esetben van így. Engem a tusfurdo irritál azon a területen úgyhogy lactacyd sensitiv intim lemosót használok.
2021. márc. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én csak vizet használok arra a területre. Régen én is tusfürdőztem meg intim mosakodóztam, de sokszor elkaptam mindenféle baktériumot meg gombát. Egy kedves doktornő mondta, hogy egészséges hüvelynek pont elég a víz, és így is van. De persze minden nő más és más, ha érzed hogy kell plusz akkor használj mindenképp.
2021. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

"Egy kedves doktornő mondta, hogy egészséges hüvelynek pont elég a víz, és így is van."


Hát a hüvelybe nem is kellene tusfürdőnek meg intim mosakodónak jutnia, ezek KÜLSŐLEGES használatra vannak. Külsőleg viszont bármit használhatsz, ha nem érzékeny a bőröd. Juj, ugye nincs olyan, aki tusfürdőt vagy intim mosakodót ken a hüvelyébe? 😅

2021. márc. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Nem mindegy, hogy milyen tusfürdő. Mentolos tusfürdővel jól meg tudod szopatni magad.
2021. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

6!

Bocsánat, teljesen igazad van, kicsit pontatlanul fogalmaztam :D

Viszont én sem kentem soha semmit a hüvelyembe, csak kívülre, mégis sokmindent elkaptam, úgyhogy jól meg kell válogatni, hogy mit használ oda az ember.

2021. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Víz, víz, víz!

A normális hüvelyflóra megtartása végett.

2021. márc. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Dm-es Jessa kék Ultrasensitive aloe vera intim mosakodója számomra a tökély, napi használat mellett fél évig elég, és csak 5-600 forint.

Mióta ezt használom nagyon ritkán jön elő bármi fertőzés.

De van hogy csak sima vízzel mosom, igazából igény szerint, meg fizikai aktivitás szerint használom.

2021. márc. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!