Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajat szeretnék de a...

Rövid hajat szeretnék de a szüleim nem engedik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon megnőtt a hajam és szeretnék rövidet már rég óta.

De a szüleim azt mondták hogy nem engedik meg nekem.



Ilyenkor mi tévő legyek?



2021. márc. 22. 12:08
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én nagyon szeretnék rövidebbet
2021. márc. 22. 17:18
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

Tök nem értem miért problémáznak ezen.


És ha te levágod a hajadat, akkor utána visszaragasztják, mert nekik csak úgy vagy jó, vagy mi a ________ ?

2021. márc. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Magamnak nem szeretném levágni mert semmi kéz ügyességem nincs
2021. márc. 22. 18:28
 24/28 anonim ***** válasza:
95%
Esetleg kérd meg egy barátnőd hogy vágja le neked, ha nem bízol a saját ügyességedben.
2021. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Én levágom, egyefene 😂😂😂
2021. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Én anno 12 évesen magamnak vágtam le egy youtube videó alapján. Nagyon egyszerű, keress rá nyugodtan, biztos találsz olyat, amit meg tudsz csinálni. Bár visszagondolva, lehet hogy nem körömvágó óllóval kellett volna. Sebaj.

(Mai napig én vágom a hajam 3 havonta, fodrászhoz nem mentem lassan 3 éve)

2021. márc. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állj neki ollóval otthon - előtte nézz meg pár hajvágós Youtube-videót, remek tippeket adnak a neten ahhoz, hogy ne barmold el. Aztán akkor már kész tények elé lesznek állítva.
2021. márc. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel. A te hajad, a te döntésed, és nem is valami extrém frizurát szeretnél. Nézz meg pár Youtube videót, és esetleg kérj meg egy barátnődet vagy rokonodat, ha te semmiképp sem szeretnél. Nem tudom, hogy állsz az angollal, Brad Mondonak van pl. hajvágós videója, ahol elmagyarázza hogy kell, de magyarul is tuti lehet találni. :))
2021. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!