Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen olajos lemosót használjak?

Milyen olajos lemosót használjak?

Figyelt kérdés
Picit zsíros bőrre, balea med tej mellé. Nivea szőlőmagos nem játszik.
2021. márc. 13. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

The Body Shop-nak van egy nagyon jó kamillás sminkeltávító olaja, én ezt szoktam használni: [link]


Az Yves Rochernek is van hasonló kamillàs olaja, de nekem a body shop terméke jobban bevált:

[link]


Érzékeny bőrre írja de én is zsíros bőrre használtam, nem okozott egyik se gondot

2021. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És esetleg ami DM-es?
2021. márc. 13. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Garniernek vannak olajos micellás vizei amik még jók, én a kéket próbáltam, az jól leszedte a sminket meg reggel ha nem volt sok időm gyors arclemosónak megfelelt. Kimondottan olajat csak a Niveást tudom a DM-ben, én a makadémiást próbáltam azzal nem volt gond, talán érzékeny bőrre van az amúgy is. Baleának volt még régebben arclomosó olaja, de az lehet hogy megszűnt már mert felém nem láttam egy ideje :/
2021. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszii!!
2021. márc. 13. 11:19
 5/5 anonim ***** válasza:

DM ben van a Babylove márka. [link]

Nagyon jó

2021. márc. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!