Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim lemosót használja...

Milyen intim lemosót használjak, ha gondjaim vannak?

Figyelt kérdés
Lactacydot használok már évek óta, és néha előjön a viszketés, égés, csípés érzés... olyankor persze kezelem, de akkor is, időnként előjön. Próbáltam más lemosót is, de azoktól nem érzem magam tisztának. Sima vízzel sem szeretném mosni, ugyanebből az okból kifolyólag.
2013. nov. 5. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Az intim lemosók sokszor többet ártanak, mint használnak. A lactacydot még nem próbáltam, de éppen ezért, nagyon sokan mondják, hogy csak szárít, meg utat ad a fertőzéseknek, a nőgyógyászom is óva intett tőle. Mit értesz az alatt, hogy nem érzed magad olyan tisztának? Mi nálad a tiszta érzés? Lehet, hogy az már túlzás és csak kiszáradsz meg viszketsz tőle. Az intim területeknek megvan a maguk öntisztító rendszere egyébként, ha túlzásba viszed a tisztálkodást, azzal csak felborítod ezt a folyamatot és szerintem attól viszket. Nyugodtan használj másik lemosót.
2013. nov. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én ezekről az intim lemosókról még csak rosszat hallottam. Nőgyógyászoktól is, meg azoktól is, akik használják. Mindenki csak viszket tőle, meg gombás lesz. Én soha nem használtam ilyesmit. Vannak természetes alapanyagú intim mosakodószerek, azokat használom. Ezek a lactacyd félék csak felborítják a természetes tisztító, fertőtlenítő rendszered. Egy jó üzlet valakinek, ennyi.
2013. nov. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ugyanez az én bajom nagyon hajlamos vagyok elkapni betegségeket vagy csak hogy sokszor előjönnek ezek a tünetek így kerülök minden közös használatú helyet csak így tudom kiküszöböĺni és szerintem nagyon fontos az intimmosakodó használata sokat kipróbáltam már

x-epil: nem jó nem ajánlom

Dove:nagyon jó

Nívea:nagyon jó

újabban kipróbáltam az oriflamest és a legjobb illatmentes hatékony éŕ ápol

2013. nov. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az intim lemosó nem gyógyszer! Ha gondjaid vannak, akkor menj orvoshoz, aki megállapítja, hogy pontosan mi a baj, és megfelelő gyógyszert ad rá!
2013. nov. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyin sokszor voltam már emiatt nőgyógyásznál, de nem mondott semmit. Csak Canesten, és el is múlt.
2013. nov. 6. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!