Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen intim lemosót használja...

Milyen intim lemosót használjak? Több hónapjva szenvedek fertőzéssel.

Figyelt kérdés
Már kaptam 3 kezelést is egyik sem múlasztotta el hosszú ideig a bajom (1-4 nap) lehet hogy attól jöhet elő hogy néha váltogatom az intim lemosót? Melyik a legjobb?
2010. okt. 28. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a doki nem kezelt ki normálisan, ezért el sem múlt a fertőzésed. Menj vissza a dokihoz! Amúgy én nivea intimot használok, nálam ez nagyon bevállt.
2010. okt. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Immunrendszeredet erosisd, es fogyasszal cickafarkfu es koromviragteat. Ezekbol ulofurdot is vehetsz.
2010. okt. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Csalanteat is ihatsz, mivel nagyon jo vertisztito hatasa van.
2010. okt. 29. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az ilyen szarok csak ártanak, ha nem használnál ilyet, többre mennél vele. Ez vonatkozik a törlőkendőkre és a tisztasági betétekre is. Minden más csak reklám.

Ahogy a Kinder tejszelet sem lesz egészséges a benne lévő állítólagos 1 pohár tejtől.

Ne ezeket váltogasd, hanem a nőgyógyászt.

A párodat kezelik egyébként? Mert ha nem, tőle kapod vissza.

2010. okt. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az utolsónál a pont!!

A hüvelyedben van felborulva a PH egyensúly és ezért hajlamosabb vagy fertőzésekre is. Ki kell rendesen kezelni. Vegyél hüvely PH helyreállító kúpot. Cikatridina, illetve a dm-ben is van egy lactobacillusos kapszula, ami jóval drágább, de megéri megvenni.

Menj el belgyógyászhoz, ha nem javul.

2010. okt. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hígitó
2010. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Domestos vagy kriknol
2010. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a nőgyógyászom ajánlotta, hogy ne vegyek mindenféle szart, az intim lemosókban mindenféle illatanyag meg felesleges anyag van, a legjobb a natúr babaszappan. Hámosít, és kevesebb benne az adalékanyag. A nagyon biok szerint jó oda a tiszta víz is, de hát....A fene tudja...
2010. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
saforelle
2010. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Intim Aidkicsit húzós az ára de megéri keress rá neten megéri szerintem ez a legjobb !
2010. nov. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!