Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Másodszorra lett melírozva a...

Másodszorra lett melírozva a hajam, de lassan kezd lenőni. Többi lent?

Figyelt kérdés

Nyáron lett bemelírozva a hajam először. Világosabb barna színű alapból és szőke csíkok lettek belefestve. Januárban voltam másodszorra, és nyilván a második alkalom után már szőkébb lett, mint először volt. Most megint kezd lenőni, viszont úgy gondolom, nem lenne értelme újra bemelírozni, mert akkor teljesen szőke lenne.

Mit tegyek? Nem akarok teljesen szőke hajat. Növesszem le a festést? Vagy nekem az is megfordult a fejemben, hogy inkább barna csíkokat kellene belemelíroztatni, viszont akkor a hajam tetején a lenövés miatt furán nézne ki. Ilyenkor mit lehet csinálni?



17/L



2021. márc. 12. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:

ra lehetne festeni barnas szinnel, ami kicsit sotetitene a csikokat es mivel a tove lenott, ezert balayage-os osszkepet adna


fodrasszal beszeld meg


nekem is mindig igy lett szepen egybeolvadosabb napszitta hatas

2021. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!