Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Otthon hajfestés segítség?

Otthon hajfestés segítség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Szőkített ombre jellegű hajam van, sajnos már elég sárga a szőkített rész. Hirtelen felindulásból eszembe jutott mi lenne ha itthon egyedül megpróbálnám befesteni, sötétebbre szeretném így nem kell szőkíteni.


Kérdésem: tudtok ajánlani NEM gagyi, NEM dobozos festéket? láttam jó párat ami professzionális használatra van, mennyire rizikós egy olyat bevállalni itthon? Mindenképp szeretném ha szép lenne a végeredmény, és volt már dobozossal festve a hajam és nagyon gyér lett a végeredmény.


Ezt néztem egyelőre:


[link]


Ez félig állandó így talán nagy kárt úgysem tennék benne. Tudtok véleményt mondani erről, vagy akar ajánlani más márkát?


Illetve van valami amire külön figyelni kell esetleg? Vagy annyira nem lehet elrontani?


Nagyon köszönöm :)



2021. márc. 11. 15:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel a hajfestéketekkel az a baj, hogy nem véletlenül professzionális. Otthoni kutyulásra nagy bátorság kell.

Mivel saját elmondásod szerint sárga a hajad, így tuti hogy bármit festesz rá otthoni módszerrel, az foltos lesz. Ne sajnáld a pénzt a fodrászra, hidd el, utálni fogod a foltos hajadat.

2021. márc. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én nem sajnálom, csak nincs most fodrasz 😂

Én meg unatkozom és eszembe jutott hogy megpróbálnám.


Egyébként miért biztos hogy foltos lesz?

2021. márc. 11. 15:31
 3/16 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a hajam:D

2021. márc. 11. 15:38
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha dobozossal nem megy, drágábbal se fog. Nekem évek óta megy dobozossal, most az, hogy pofesszionálisabb... attól még ugyanazon az elven működik.
2021. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem akarok beledumálni de szerintem tök jó a hajad, raksz rá hamvasítót és kész. De elmész fodrászkellékesbe és megmondja milyen kell, jelenleg nekem is hasonló a hajam és egy színbe szeretném hozni de folyton ledobja a szőkített rész a festéket, most egyel sötétebbel próbálkozok hátha akkor jó színű lesz mire ledobja.
2021. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Nincs sok bajom vele egyébként csak már meguntam.

2021. márc. 11. 21:30
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha nincs vele bajod, akkor szerintem hagyd békén, mert a szőkített haj sötétebbre festése esetében először vissza pigmentálásra is szükség van, ha nem akarod, hogy hamar ledobja a festéket vagy pl zöldes színű legyen a sötétbarna.


Úgy amúgy nem igazán bonyolult magának a festéknek a használata, a kérdés inkább az, hogy tudod e, hogy mellé miket kell használni/mi kell a hajadhoz, mert ez sokmindentől függ. A dobozos festéktől pedig végképp maradj távol, mert az egyik legrosszabb dolog amit tehetsz a hajaddal.

2021. márc. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, most végeztem a festéssel, Londa 7/1-es árnyalatot vettem fodrászkellékesben 6-os oxival, maga a szín jó lett de persze világosabb a szőkített részen. Azt javaslom a világosabb részre sötétebb árnyalatot vegyél mint a tövére és akkor egységesebb lesz, kérj meg valakit aki fel tudja kenni így mert magadnak nehéz. Nekem sajnos senki nem tud segíteni mert bénák :D
2021. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Igen hat igazából elviselem, nyilván az nem tetszik hogy sárgás ezért vagy hamvasítanám vagy festetném sötétebbre.

7: tudom sajnos, volt már dobozosban részem, az is egy rosszabb pillanatomban jött rám hogy kiprobalom, hat utána honapokig leszivatni se lehetett a szint kb, meg katasztrofa lett tőle a hajam és foltos. Úgyhogy semmiképp nem tervezek ezzel kiserletezni:D


Utolsó: dejo, akkor neked nem is lett foltos vagy zöld?:)

Ügyes vagy, hat én most már elbizonytalanodtam, már csak az kene hogy zöld legyen a hajam:D

2021. márc. 11. 23:57
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem lett foltos meg zöldes sem csak ugye az ombre féleség továbbra is fenn áll de sötétebben :D Zöldes eddig csak a L'oreal Excellence 8.1-től lett de attól rohadtul hullott is a hajam, akkor eldöntöttem hogy többet nem veszek drogériában festéket.
2021. márc. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!