Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan dúsítsam a hajam?

Hogyan dúsítsam a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztoook!A kérdésemhez mondanék pár dolgot. Alapjáraton mások szerint szép hosszú ápolt és dús hajam van,de az a baj vékonyszálú.Na de én szeretném ha tényleg olyan szép dús és hosszú hajam lenne.Esetleg tudtok valami “csodaszert” mondani rá ami hónapokon belül segít ezen?És persze hogy ne vékonyodjon minden egyes hajszálam.Akár házilag készíthető szert is elfogadok.

Köszönöm szépen előre is,szép napot mindenkinek🥰



2021. márc. 9. 07:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy nem vasalom a hajam
2021. márc. 9. 07:39
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen csodaszer. Aludj úgy, hogy lazán felfogod egy hajgumival vagy egy nagy csattal.
2021. márc. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkább genetika, de szedj vitaminokat, hátha az segít.
2021. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A vékonyszálú haj nem lesz sehogy sem vastagabb, dúsítani sem lehet sehogy. Ha lehetne is dúsítani, ugyanolyan vékonyszálú maradna a hajad. Ha nagyon fontos ez neked, akkor rakass fel póthajat, máshogy nem fog menni.
2021. márc. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos genetika, ezzel nem tudsz mit kezdeni. Az enyém is ilyen. Eddig akárhány fodrásznál jártam, mind rácsodálkozott annyira vékonyszálú az enyém is. De cserébe azt mondta az összes, hogy viszonylag sok hajam van csak a "vastagsága" miatt ilyen sz*r kevésnek látszik :D
2021. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!