Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kamilla tea jó a pattanásokr...

A kamilla tea jó a pattanásokra és az azután maradt foltokra?

Figyelt kérdés
Segít a foltok eltüntetésében/elhalványításában, ha kamillateával borogatom az érintett területet, illetve kamillateát iszom?

2021. márc. 8. 14:28
 1/8 anonim válasza:
78%
Ha pattanásra szeretnél teát használni, akkor a diófa levél teát tudom ajánlani. Egyik ismerősömnek nagyon csúnya volt az arca, és neki ez segített. A kamillát azt nem tudom.
2021. márc. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem ajánlatos a kiskertet, meg ami éppen kiesik a spájzból, azt az arcodra vagy bőrdődre kenni.... (méz, uborka, jughurt, tejföl, teafaolaj, kamilla, kiskutya füle meg társaik). Óriási tévhit, hogy amit fogyasztasz, az majd jó lesz a bőrödre is.


Azelainsavas készítményt javaslok. A Geek and Gorgeous (skinsmart.hu) magyar márkának van egy Apad nevű azelainsavas széruma (3.000 forint egy üvegcse). Jó pattanásokra, túlzott faggyútermelesre, folthalványításra. Nagyon sokan szeretik.

2021. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most sajna semmilyen savas dolgot nem használhatok, ugyanis Isotretinoin kúrán vagyok.
2021. márc. 8. 15:36
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem mondanám éppen savnak. Mint ahogy a hialuronsav se egy klasszikus értelemben vett "sav", hanem egy vízmegkötő összetevő. Olvasd utána és mérlegelj.
2021. márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ!
2021. márc. 8. 15:46
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha szeded azt a gyógyszert akkor kis idővel elmúlnak tőle a foltok és a hegek, én is szedtem. A kamilla szárító hatású, nem ajánlom
2021. márc. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen azt olvastam, hogy a gyógyszer a foltokat nem tünteti el, azért ijedtem meg. Egyelőre még az ötödik hétnél tartok, már lényegesen jobb. :)
2021. márc. 8. 16:46
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Nekem eltűntette a pattanás utáni foltokat, légy türelmes nekem igazán nagy változás 4 hónap után történt
2021. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!