Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Hogyan növesztettétek...

Lányok! Hogyan növesztettétek meg a hajatokat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb a hónom aljáig ér a hajam, de meg szeretném növeszteni a hátam közepétől picit lentebb.


Sajnos ahogy nő a hajam a vége mindig eltörik, így amit nő mindig vissza kell vágni. (Teljesen egyenesre/vízszintesre van vágva.)


Most, hogy itthon vagyunk karanténra január óta 1X volt kivasalva. Használok rá hajvégápoló olajat, most rendeltem balzsamot és hajpakolást, illetve kipróbálom a rizsvizet is.


Szerintetek mit tudnék még tenni annak érdekében, hogy ne törjön a hajam ennyire? Nektek mi vált be?


Köszönöm a segítségeteket!



2021. márc. 6. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Én úgy, hogy nem vágtam. Durva, mi?
2021. márc. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Egészséges vitamindús étkezés, napi minimum 2 liter víz, lelki boldogság. Nálam ez a titok.
2021. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk mindezek nélkül is ugyanúgy nő...
2021. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem vágnád az csak roszabb lenne
2021. márc. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Napi legalabb ket liter viz, das gesunde hajkapszula, mindenmentes sampon, balzsam, hajmaszk. Hajvegekre olaj, valamint probald minel kevesebbet mosni, hihatasnak kitenni. Ha fesulod a hajad, akkor legyen szaraz, ovatosan csinald es lentrol kezd. En szoktam kokuszolajos pakolast feltenni mosas elott, de ricinus olajos is jo. Nyilvan ezektol nem fog gyorsabban noni, de talan kevesbe fog torni. En a helyedben csipetnek le a vegebol, mert ha nagyon el van torve akkor az csak feljebb fog torni.
2021. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm, hogy ilyen részletesen írtál. Jelenleg nincs eltörve, januárban vágattam le, azért kérdeztem, hogy mikkel tudnám a hajtöredezést megelőzni.

Köszi a tippeket😊🥳

2021. márc. 6. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most növesztem, minden hajmosás után használok hajvégápoló olajat, nem szárítom, nem vasalom, nem tűzön fel soha. Minden hajmosás előtt legalább egy óráig használok pakolást (tojás fahéj banán méz joghurt).

Bolti pakolást is néha használok, a Garnier ricinus olajasát. Elvileg elég, ha pár percet hagyod hatni, de én általában negyed órát hagyom rajta.

Csak azokat a hajvégeket vágom le, amik tényleg letörtek, és azokból is csak a törött részt.

Ez így elég soknak hangzik, de a karantén miatt rengeteg időm van, ezért nekem teljesen belefér az időmbe.

Ami abszolút nem időigényes, az a vitaminok fogyasztása. Ami nagyon fontos, az a cink.


Ha nem is fog havonta 10 centit nőni, de biztosan könnyeb lesz kifésülni, szebb lesz a fénye, és jobb lesz a tartása a hajadnak.

Sok sikert :)

2021. márc. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!