Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen sima az arc bőröm?

Hogyan legyen sima az arc bőröm?

Figyelt kérdés
Eléggé pattanásos vagyok. 3× voltam már kozmetikusnál, mit tehetek hogy hogy szép legyen az arcom?
2021. márc. 1. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Figyelj oda az étkezésedre, kerüld a nagyon fűszeres olajos ételeket, olajos magvakat, édességet, tejet, tejterméket.

Egyél sok zöldséget gyümölcsöt. Igyál minél több vízet. Szedj vitaminokat.

Alakíts ki egy helyes arcápolási rutint, reggel és este arctisztító, és hidratáló krém, reggel fényvédő heti egyszer kétszer hámlasztó. Lehetőleg gyógyszertári termékeket kenj az arcodra, ne drogériásat.

Ha olyan mértékű pattanásokkal van tele az arcod akkor érdemes elmenni vérvételelre, allergia vizsgálatra, bőrgyógyászhoz.

Nem tudom milyen nemű vagy, de ha sminkelsz, akkor minél alaposabban mosd le az arcodról, és olyan termékeket használj ami minőségi.

Ne nyomkodd a pattanásokkal, mert hegesedést okoz.

Nekem két krém vált be, a zindaclin és a skinoren pattanásra.

Rendszeresen cseréld a maszkokat most és a párna huzatot mert azok is okozhatnak pattanást.

2021. márc. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Semmi nagyon fűszeres és olajos ételt nem eszek, tejet egyáltalán mert laktóz érzékeny vagyok. Zöldséget vagy gyümölcsö minden nap eszek. Sajnos folyadékot nem nagyon iszok.

Valami arcápolási rutint tudtok írni?

Lány vagyok, de nem siminkelek egy kicsit se.

A párna huzatot hetente egyszer le szoktam cserélni. A maszkot peddig 2 naponta .

2021. márc. 1. 18:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem ártana elmenned bőrgyógyászhoz, hátha ő tudna segíteni.
2021. márc. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Próbálj meg napi 2 liter vizet meginni, hidd el, tényleg sokat tud segíteni! :)
2021. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!