Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyen olyan feszes,...

Hogyan legyen olyan feszes, sima és pattanás mentes a bőröm, mint a modelleknek?

Figyelt kérdés
Egyik nap, amikor Budapesten voltam megláttam egy lányt, akinek pattanás mentes volt az arca, és nagyon feszes volt. Pedig direkt meg is néztem nem volt rajta sok smink. Igazából ötleteket várok, hogy hogyan lehetne nekem is ilyen bőröm ?! Az enyém zsíros, és ez miatt van amikor van rajta pattanás, és talán nem is olyan feszes mint az övé. (mellesleg ; nincsen sok pattanásom )
2012. jún. 17. 10:48
 1/3 anonim ***** válasza:
kezelésekkel
2012. jún. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem egyáltalán nincs pattanásom.

Egy héten 2x leradírozom, pakolásokat teszek rá. Anyukámtól örököltem, mert ő sem pattanásos.

2012. jún. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alkati kérdés, ki mit kap az "őseitől". Aztán függ a táplálkozástól is: köztudott, hogy pl. a csokievés után pattanásos lesz az ember képe. Az arc bizonyos területein megjelenő pattanások belső problémára is utalhatnak. Hormonok is bejátszanak, mondjuk menzesz alatt-előtt megjelennek.

Aztán meg az is lehet, hogy akit láttál, szokott pattanásos lenni, csak éppen akkor nem, amikor láttad. :)

Megfelelő arctisztítás is kell, hogy ne tömődjenek el a pórusok.

2014. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!