Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehetne tenni a striákkal?

Mit lehetne tenni a striákkal?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a striák nem múlnak el, de borzasztóan striás a lábam és kíváncsi lennék, hogy van e valami, ami halványítja őket. 19/l

Próbáltam már a bio-oilt de nem használt. Most sima testápolón gondolkodom. Tudtok olyan terméket mondani ami bevált nektek?



2021. febr. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:

Én kettő félét használok, egy feszesítőt (azt hiszem Evelin a márka neve..) és egy általam kutyultat (shea vaj, mandula, mandarin, argán és szőlőmag olaj) biztos van olyan testápoló amikben ez van, talán a nature box árul ilyet, de pont kaptam egy raklapnyit ezekből így most el vagyok látva egy darabig..

Ezen kívül szedj kollagén kapszulát és sok sok folyadékot igyál. Nekem kB egy év alatt kezdtek halvanyodni, már alig látszik, de pl ha barnulok akkor ezek a csíkok továbbra is fehérek maradnak.


Ja, és heti kétszer már lefőzött kávézaccal radirozom át ezeket a területeket.

2021. febr. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem lila mondjuk sosem volt, de a fehér csíkok sajnos nem múlnak el semmitől.
2021. febr. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez olyan, hogy még plasztikával sem tudják eltüntetni. Fogadd el és sokat hidratáld a bőröd. Száraz bőrön sokkal feltűnőbb.
2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Frissen mindig lilásak vagy vörösesek, aztán telik az idő, fehérek lesznek, vékonyabbak és halványabbak. Ez nem fog elmúlni semmitől. Jó helyen van. Nem fáj, nem csúnya, nem rossz. Csak fogadd el. A legnagyobb sportolók közül is vannak striásak.
2021. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hát... Én nem mondanám, hogy nem csúnya. Tudom, nem lehet mindenki top modell, de ha láttál már striás és nem striás bőrt egyaránt, akkor van különbség.

Főleg az én esetemben. Konkrétan van egy olyan hatalmas stria a lábamon, hogy mindenki azt hiszi műtéti heg. A combom, a vádlim és a fenekem is tiszta stria. Voltam túlsúlyos, de azért nem annyira, hogy így nézzek ki. Konkrétan van hogy keresztbe kasul striás vagyok. Mert a korábbi striákon megjelentek újak. Tudom vékony lányok is lehetnek striásak, akik sose voltak kövérek. Nem véletlenül írtam ki a kérdést. Bár tudom az én esetemben végképp nem nagyon lehet mit tenni. De azért mégis kíváncsi vagyok, nektek volt e ami bevált.

2021. febr. 24. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát utolsó én mindig ilyen 50-52 kg voltam. Most felment 1 kg és a fenekem, csípőm becsíkosodott. Decemberben nem volt még rajtam egy darab sem... Most is vékony vagyok, nem volt semmi nagy változás.


Egyébként nekem sem volt lilás, egyből szétnyílt, fehér lett... Egy hete vettem észre, kb. szívrohamot kaptam, rajtam sosem volt semmi ilyen...


Szerintem amúgy nagyon fontos a hidratáltság, véleményem szerint a száraz bőr nagyobb eséllyel jár így, de komolyan, nem tudom tudományosan így van-e... Vagyis nekem az és pont a fenekemet soha nem szoktam bekenni... Testápolót így mindig használok, most kenegetem, van egy olajam is, korábban vettem...


Amúgy engem az jobban zavar, hogy egyenetlen a bőröm, mintha vágások lennének. Eskü egyik napról a másikra lett ez... Nem volt lila soha.


A kollagént mondtál nekem is, meg elvileg a kakaóvaj, olajok. Nekem is ilyenek vannak.


Ja amúgy most olvastam egy orvosi cikket, hogy elvileg a retinol, hialuronsav segít fenéken is. A többi nem igazán van bizonyítva.l, de a kenegetés nem árt, csodát ne várj :(


Vagy esetleg lézer, de én nem megyek ilyenre..


Mondjuk ezeket csak én látom szerencsére, messziről nem feltűnő, de pont örültem decemberben, hogy engem ez elkerült, erre tessék... Szerintem nem nagy gáz.

2021. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Depresszió , majd elfogadás

Persze vannak olyanok akik hajlamosak arra, hogy javuljanak pl. Bio Oil hátása alatt

2021. febr. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utólag látom hogy az olaj nem használt,akkor lehet inkább sajnos az elfogadás maradt
2021. febr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!