Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 1 hónap alatt, hogy lett tele...

1 hónap alatt, hogy lett tele fehér striákkal a fenekem?

Figyelt kérdés

Híztam kb. 2 kg-ot, nem vagyok terhes... Teljesen szét van szakadva a bőr, eddig egy striám sem volt, még decemberben sem... Semmi... Pedig nem vagyok kövér.


Az ilyen krémek, olajok érnek valamit őszintén? Vannak itthon, anno megelőzésre vettem, de csak a cellulitiszre használgattam... A combom is tiszta narancsbőr, de az 2 éve kezdődött. Kicsit meghíztam ezen a területen.


2021. febr. 16. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hízástól, növéstől, fogyástól tud kialakulni.
2021. febr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 kg-ot híztam, de nem vettem észre...
2021. febr. 16. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nem valószínű hogy december óta lettek.

Ha fehér, akkor régebb óta ott van. Ha kb 1 hónapja kezdődött volna, akkor lilás színű lenne.

Nem csak hízás és terhesség miatt alakul ki.

Örökletes is lehet, illetve növekedés is okozhatja.


Az olajok a megelőzésre jók, hogy több ne legyen. Kialakult striára nincs gyógyír.


Cellulitisz?

Nem cellitre gondolsz? Nagyon nem mindegy ám. Sajnos hibásan van a köznyelvben.


A cellulitisz a cellulittel szemben a bőr legalsó rétegének (a bőraljának) a gyulladásos állapota, amely általában bakteriális eredetű. A fertőzés érintheti az irharéteget is és a kötőszöveti résekbe is beterjedhet.

2021. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Narancsbőr na xD


Egyébként pedig potn emlékszem decemberben rakta ki az egyik influencer a striáit, akkor átnéztem magam és rajtam nem volt egy darab sem...

2021. febr. 16. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy ott voltak akkor is.

Lehetetlen hogy ilyen gyorsan kihalványodjon. Ha csak nem használtál valamilyen olyan kozmetikumot, ami gyorsítja a halványodását.

Egyébbként nincs mit szégyelni rajta.

Majdnem minden nőnek van, sőőőt sok férfinek is! :)

2021. febr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!