Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan FÉNYES, csillogó hajat...

Olyan FÉNYES, csillogó hajat akarok, mint a sztároknak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

hátközépig érő barna elég hullámos hajam van és egy picit töredezett. lehet hogy kicsit nagyravágyó vagyok, de nagyon szeretnék olyan fényesen csillogó hajat, mint a sztároknak.

pl. mint ez itt: [link]


Ezt hogy lehet elérni ??? ők mit csinálnak h ilyen a hajuk?!


2010. aug. 17. 12:48
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
18.24 hogyhogy mű fénye lett? olyan mintha műhajad lenne v mi...?
2010. aug. 18. 17:35
 12/18 A kérdező kommentje:
és még vmi: hogy lehet elérni, hogy egészségesebb legyen a hajam? Elég,ha nem vasalom (v csak nagyon ritkán), mosom heti 2x-3x, sokszor rakok rá még pakolást is, meg kifésülő balzsamot,azt szinte minden nap többször is /én ezeket szoktam./ VAGY... gondolom, figyelni kell az étrendre is, ugye....? és van még vmi "trükk" ??
2010. aug. 18. 17:44
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
igen túl sok dolgot teszel a hajadra, azért ilyen. nem kell szegény nyúzni, én hetente 2x mosom, akkor balzsam és kifésül miatt spray. ennyi, és nincs semmi baja. túlterheled szegény hajadat...
2010. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

sör :)

vagy ha élesztőt eszel nyersen.. de annak elég rossz íze van

2010. aug. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Vicces, de nekem attól az olcsó Kallos balzsamtól a legjobb a hajam. Nagyon szép fényes tőle, egészséges, nem töredezett és nagyon gyorsan nő. A múltkor megnéztem egy képet ami egy éve készült rólam azon a nyakamig ért a hajam, most pedig a hátam aljáig, lassan a derekamig ér. :) Azt el kell mondjam, hogy 13 hónapja szültem, a terhességem előtt a derekamig ért a hajam, a terhességem alatt levágattam rövid fiúsra és zselézve vagy vaxozva hordtam. Egyébként azért vágattam le mert a terhesség alatt szokott hullani a haj és gondoltam könnyebb lesz a pici hajszálakat összeszedni mint a fél métereseket. Szoptatás alatt kicsit jobban hullott mint az átlag, de azóta már teljesen visszanőtt. Majdnem olyan hosszú mint a terhesség előtt volt kb ugyan olyan dús, és ennek a balzsamnak köszönhetően sokkal fényesebb és egészségesebb is. Előtte én is ezt a tükörfény pink flakonos sampont és balzsamot használtam, meg 2-3 havonta vettem egy tégely hajpakolást is ugyan ebből, de ezektől nem volt olyan szép a hajam mint most a Kallostól:) Szerintem próbáld ki mert nem drága (most vettem egy 3 dl-set 399.-ért a 100 Ft-osban) és hátha neked is jobban beválik mint a márkásabbak.
2010. aug. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Én Avon [Advance techniques] hajfénysprayt használok, 2-3 fújás, és puha, illatos, és szuperfényes lesz a hajam. Nem drága, 700 forint körül van, és nekem már hónapok óta kitart, pedig gyakran használom:)
2010. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

nekem hasonlo hajam van es eleg csillogo, fenyes ugyhogy szerintem tudok segiteni:)

eloszor vagasd le a torott vegeket. hajmosasnal hasznalj toredezes elleni sampont, ketszeres samponozas utan fesuld ki, majd hasznalj Gliss kur toredezes elleni pakolast(ezt 2 percig kell rajtahagyni). ha kimostad hasznalj ugyanolyan balzsamot mint a sampon. szaritas kozben pedig ne felejts el hovedo sprayt hasznalni (Tresemme)

remelem segitettem, nekem bevalt!:)

2010. aug. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszi a választ a legutóbbi válaszolóknak!kaptatok egy (Y)-t:D amúgy igen, énis azt veszem észre, hogy az olcsóbb termékek még jobbak is
2010. aug. 29. 23:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!