Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan FÉNYES, csillogó hajat...

Olyan FÉNYES, csillogó hajat akarok, mint a sztároknak. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

hátközépig érő barna elég hullámos hajam van és egy picit töredezett. lehet hogy kicsit nagyravágyó vagyok, de nagyon szeretnék olyan fényesen csillogó hajat, mint a sztároknak.

pl. mint ez itt: [link]


Ezt hogy lehet elérni ??? ők mit csinálnak h ilyen a hajuk?!


2010. aug. 17. 12:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
Menj el egy mesterfodrászhoz , csináltasd meg a hajad és ő biztos ad tanácsokat!
2010. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
76%
a töredezett végeket először is vágasd le. aztán : van olyan sampon, hogy tükörvény ( pl. Loreal Elseve tükörfény) azzal moss hajat, attól fényes lesz. Van tükörfény balzsam is, hajmosás után balzsamozz vele. Aztán mikor megszárítottad a hajad, fújsz rá hajfényspray-t. Nekem Schwarzkopf got2b hajfényspray-m van, ajánlani tudom, nagyon jó !
2010. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

12.58 Nagyon köszi a választ!!:D

és amugy a got2be hajfényspraytől ugye olyasmi lesz a haj ,mint a linkelt képen...?

2010. aug. 17. 13:01
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, sőt, talán még fényesebb is ! :) próbáld ki.
2010. aug. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

megkerestem neked, ez az ilyet vegyél :

[link]

2010. aug. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úristen nagyon rendes vagy. Köszi!!:D lementettem a képet, és majd beszerzem :) amugy neked milyen a hajad ?
2010. aug. 17. 13:07
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem is hátközépig érő enyhén hullámos( de mindig vasalom szinte ) és sötétbarna. nekem nagyon bevált ez a hajfényspray, a hugom is ezt használja tényleg nagyon jó! remélem tudtam segíteni és olyan lesz a hajad mint amilyet szeretnél :) ha kipróbáltad mindenképp írd meg hogy bevált-e! :)
2010. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Igen,nagyon sokat segítettél!Köszönöm!:)

majd megírom privátba ha kipróbáltam h ne kelljen mindig visszajárkálnod erre az oldalra

:)

2010. aug. 17. 13:17
 9/18 anonim ***** válasza:
nekem gliss kur samponom és kifésülős balzsamom van, az is jó.
2010. aug. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lényeg az, hogy arra törekedj egészséges legyen a hajad. Az enyém az, és semmi ilyen cuccot nem kenek rá, még sokkal fényesebb, mint a képen. Próbáltam ezt a tükörfény balzsamot, és a sok szilikontól tök mű fénye lett a hajamnak, és nem is olyan erős, mint az eredeti fénye. :S
2010. aug. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!