Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is tapasztalta ezt az...

Más is tapasztalta ezt az avokádóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azért is írom ki, nem láttam sok erre vonatkozó kérdést. Szóval észrevettem, hogy mikor elkezdtem heti 2-3 db avokádót enni, kb. 3-6 hónappal később, sokkal erősebb lett a hajam. Az eredetileg vékonyszálú (bár sok) hajam erősebb lett, több vastag szálat fedeztem fel benne. Megdöbbentő volt. Ezen kívül nagyon sokat is nőtt a hajam tőle, hátközépről derékig nőtt le, ami sose fordult elő korábban mert mindig letöredezett. Most se vágattam gyakrabban, csak ahogy mindig is. Mivel semmi mást nem vezettem be az életembe szokás jellegel, kivéve az avokádó evést, biztos vagyok benne hogy ez okozta a változást. Az még plusz, hogy emellett szőkített a hajam és így se száradt ki, így se töredezett el,hanem puha fényes maradt. Mindenki a ricinusolajért van oda,amitől nekem kb. hullott a hajam, de erről nem olvastam még, szóval gondoltam megosztom ezt. :)
2021. febr. 6. 01:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló tapasztalatom volt az avokádóval. Bár nekem vastag szálú volt a hajam, de hullott mint az iszonyat és egy szálon amikor húztam az ujjam,hatalmas vastagságbeli különbségek voltak, volt ahol szinte átlátszó volt a sötét barna hajam.


Nos én is sok avokádót ettem és én is erre tudom fogni mert mást én sem változtattam, hogy még sötétebb lett a hajam, sokkal vastagabb és kevésbé hullik. Sőt a baba hajam elkezdett visszanőni( felkopaszodtam 22 éves koromra)

2021. febr. 6. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tobbek kozott sok benne az e vitamin,ami kivalo a bornek,hajnak es koromnek. Sot ez miatt pl. a termekenyseg fokozasara is ajanljak. Szoval aki szereti kivalo vitaminforras:)
2021. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!