Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid hajú hölgyek! Milyen...

Rövid hajú hölgyek! Milyen előnyt tapasztaltatok a rövid frizurával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Úgy látom egyre többen növesztenek hosszút.Az arcom azt biztos jobban kiadja a rövid.
2013. szept. 19. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kevésbé feltűnő, ha épp hullik.

Nincs sehol hosszú szál.

Nincs nyáron meleg benne.


Viselni tudni kell, mert nem sokan tudják elviselni, hogy rövid és egy fazon, egy beállítás, nem lehet annyira variálni.


Én szeretem, mert kitűnök a tömegből, hisz nem megszokott hosszú, hanem fiúsan rövid hátul zselézve, oldalt ha olyanom van akkor kivasalom és kócos hatása lesz.

2013. szept. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
az előző minden szavát csak alátámasztani tudom
2013. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Sokkal könnyebben rendbe lehet hozni reggel, akármennyire elfekszi az ember. Ha már meg kell mosni, az sem tart 10 percnél tovább szárítással együtt, így mindig jól néz ki. összességében sokkal ápoltabb tud lenni rövid hajjal az ember.

Sok hosszú hajúnál látom, hogy mosás után két nappal már csak a lófarok marad mint "frizura", akár jól áll, akár nem - mert kiengedve már nem éppen mutatós a hajkorona.

2013. szept. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

1. nem melegít nyáron

2. reggel hamar belövöm (ha jó fazonra van vágva, akkor hetekig jól áll be szinte magától)

3. nincs tele az ágy és a fürdő a hajszálaimmal

2013. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

ha elalszom és reggel a tükörbe nézek akkor vidáman indul a reggel, azzal a gondolattal, hogy hogyan tudtam én ezt így elaludni, akarattal se lehetne így beállítani! :)


első voltam

2013. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én iszonyatosan megbántam,hogy levágattam.

Most össze vissza törik, talán sose fog már megnőni hátközépig, sose lehet vele kezdeni semmit, se befonni, se konty, se semmi. Pedig vállig érő hajam van.

2013. szept. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

1: viszonylag egyedibb (ha jól eltalálod a stílust és színt, akkor szinte mindenki folyton dícséri. midnenestre sokkal kevesebb nőnek van rövid haja, ezért már önmagában feltűnő - h ez előny v hátrány azt mindneki maga döntse el:))

2: sokkal kevesebb idő megmosni, akár 1-2 naponta meg tudom mosni

3: nem kell annyit fésülni, reggel hamar belövöm, stb. viszont hátrány h ezt szinte mindig be kell lőni h normálisan nézz ki, ellentétben a hosszú hajjal

2013. szept. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

1, 1 perc megfésülni.

2, nem igényel balzsamot, pakolásokat

3, jobban kiemeli az arcom

4, nagyon gyorsan megszárad. Derékig érőt fél óráig kellett szárítgatnom.

5, magabiztosabb vagyok vele

6, kényelmesebb, jobban illik a személyiségemhez.

2013. szept. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!