Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak? Életemben most...

Mit csináljak? Életemben most festettem be először a hajamat, szoval nem vagyok valami tapasztalt ezzel kapcsolatban

Figyelt kérdés
(feketére).Azóta meg csak egyszer mostam hajat,de ma este megint kene mar. Vettem egy syoss sampont (szokitett vagy festett hajra). Azt vettem eszre,hogy fakult a hajam, mar nem olyan szep, mint volt. Illetve hajmosaskor ilyen bordos le folyt a hajambol es most is van a hajamba picit ilyen bordos barnas arnyalat. Nem nagyon veszes ugyan, de felek hogy megcsunyabb lesz a hajam. Nem tudom, ez az en hibam,mert hulye vagyok es sz.r sampont vettem? De ha az van a flakonra irva hogy"szokitett vagy festett hajra" akkor annak barmilyen mas festett hajra jonak kene lenni,nem? Nektek mennyit bir ki a hajatok? 4 hetnel surubben nem akarom festetni

2015. nov. 23. 17:15
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi a szoismetlesert es a nyelvhelyessegi hibakert, telorol vagyok
2015. nov. 23. 17:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Feketével én is így voltam, a hajam ledobta. Valoszinű hogy a hajad nem bírja.
2015. nov. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pár festés (több réteg festék) után jobb lesz. amúgy lehet a festék nem volt az igazi. keress tartósat.. bár mindegyikre kb rairjak, de kremmanian utána tudsz nézni hogy melyik jó
2015. nov. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Syoss samponok nem éppen jók, ahogy semmi más Syoss termék sem, de szerintem itt a hajfesték a hibás... vagy hogy túl világos hajra festetted és az ledobja? Azt nem írtad előtte milyen volt a hajad.

Samponból a Balea Med ultra sensitive-et ajánlom. Nincs benne semmi olyan ami fakítaná a hajat, károsanyag-mentes.

Hajfestéket meg fodrászkellékesből... akkor nem fog kopni, elég a lenövést festeni, nem mindegy.

2015. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!