Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim borotválás után borosta?...

Intim borotválás után borosta? (nők)

Figyelt kérdés
Az oké, hogy 1-2 nappal utána visszanő "borostásra" a szőr, de mi van olyankor ha nekem nem viszi le teljesen az új borotva sem? Az apró szőrszálak mindig ott maradnak, akárhogy akármilyen irányban borotválkozom lent. Szóval úgymond borostásra borotválódik le. Arra pedig nincs kedvem egyértelműen, hogy csipesszel szedegessem ki egyesével. Másnak is van ilyen, vagy én csinálok valamit nagyon rosszul? Valami tipp ellene?
2021. febr. 1. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Éles a borotva penge? Cseréld gyakrabban a pengét, ha pedig egyszer használatosat használsz akkor tényleg csak egyszer használd
2021. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Csipesszel egyesével??? Uramég. akkor inkább nyanta.
2021. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ezért hagyom meg.
2021. febr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akartam csipesszel szedegetni, de máshol olvastam, hogy akinek marad 1-2 szőrszál, azzal húzza ki. Ezért írtam ezt.
2021. febr. 1. 18:34
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Hát az tudod mi fájdalom te lány?? próbálj meg a karodon csak egy szálat kihúzni csipesszel, én el is ájulnék. Epilátort még elviselem, mert ott folyamat tépi, na de egy szál. A szemöldökömnél is könnyezek.
2021. febr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!