Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges, hogy csak egyik...

Lehetséges, hogy csak egyik oldalon kopaszodom?

Figyelt kérdés

Már egy ideje feltűnt, hogy elöl a homlokomnál egyik oldalt sokkal ritkább, gyengébb a hajam. Gyakorlatilag egy ilyen mély "bevágás" van azon az oldalon a homlokomnál, ahol csak apró babahajak nőnek. A másik oldalon azonban (szerencsére) ugyanolyan sűrű mint mindig is volt. Én úgy tudtam, hogy a kopaszodás nagyjából ugyanakkor kezdődik mindkét oldalon. Vagy ez mégis kopaszodás lenne?


20/F



2021. jan. 30. 02:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Bármi megeshet akár korai kopaszodás is. Kérdezd meg apukád ő mikor kezdett el kopaszodni márha elkezdődött már nála. Sajnos ezen a koffein sampon sem segít eltűnt hajat az sem hoz vissza csak segít a mostanit megőrizni. De lehet akár stressz miatt is.
2021. jan. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Borotváld le az egészet mindkét oldalon, és ne agyalj ezen tovább.
2021. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Apukám elég korán kopaszodott, kb 30 éves kora óra borotválja. Azonban az is tény, hogy mostanában elég sokat stesszelek. Esetleg még attól lehet szerintem, hogy régebben elég sokat hordtam kontyban összefogva (szinte minden nap), amitől elgyengülhetett az elöl lévő haj, és ezért csak gyengébb hajszálak nőnek vissza a kihullottak helyére. Bár az továbbra is kérdés, hogy miért csak az egyik oldalon.


2. Már évek óta hosszú hajam van, ráadásul az ilyen oldalt felnyírt frizura nekem soha sem tetszett, és szerintem nem is állna jól.


Jöhetnek még további válaszok:)

2021. jan. 30. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1. válaszoló vagyok, akkor valószínű, hogy sajnos örökölt genetika de még mindig fent állhat a stressz miatti hajhullás is. Hajmosások közben szánj egy 5 percet fejmasszázsra mert az segíti a vérkeringést a hajhagymák körül ezáltal stimulálva őket. A kontyos opciót nem tartom valószínűnek mert akkor az már annyira fájt volna pár perc után, hogy ki sem bírtad volna.
2021. jan. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!