Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Talaltam par osz hajszalat 17...

Talaltam par osz hajszalat 17 evesen, de anyukam es a tesom szerint nem az de en ugy latom, barna hajam van de vannak benne voros hajszalak, lehetseges, hogy a voros hajszalat ugy kiszivja a Nap, h ilyen fako feheres lesz?

Figyelt kérdés
2020. aug. 25. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

simán lehet ősz, az enyém is barna vörös fénnyel, a múltkor hófehér hajszálat találtam reggel a párnámon...

nálunk mindkét ágon korán őszülnek a nők, lehet hogy ez a hajszín sajátja

2020. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nalunk nem oszultek koran egyik agrol sem akikrol tudok, lehet csak voros volt nagyon remelem, nem szeretnek ennyi festeni meg
2020. aug. 25. 12:24
 3/5 anonim ***** válasza:
Bármikor találhatsz ősz hajszálat. Ez nem jelenti azt, hogy ettől kezdve őszülni fogsz. Lehet hogy csak egy pár ősz hajszálad lett és 10 évig nem lesz több.
2020. aug. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom, mert van olyan hajszalam ami a tovenel barna a vegebol kb 1 cm feheres,gondolom az ember nem ugy oszul
2020. aug. 25. 15:51
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is olyan 19 éves korom óta néha előjön 1-2.

Most 25 vagyok, de nem őszülök. Azt az 1-2 szálat ami évente előjön kitépem :D

2020. aug. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!