Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon gyorsan zsírosodik a...

Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam. Ez elleni praktikák?

Figyelt kérdés
2 naponta mosom a hajamat, de 2. nap már csak száraz samponnal tűrhető a zsírossága. Legtöbbször direkt zsírosodás elleni samponnal mosom (most nem, a kíváncsiság kedvéért, kipróbáltam, nem-e jobb a nem speciális) de egyedül a WU2-től volt jobb a helyzet, mára már persze azt is megszokta, így attól sem jobb. Próbáltam a nyáron rászoktatni a hajamat a kevesebb hajmosásra (3 naponta), de ezzel sem észleltem változást. Próbálok figyelni rá, hogy ne tapogassam a hajamat túl sokat, valamint ne túl sokat fésüljem. Tudnátok mondani bármilyen praktikát, amitől változhat a helyzetem?
2010. aug. 15. 21:05
1 2
 11/13 anonim válasza:

Ha van rá lehetőséged vasárnapmosd meg a hajad és egy kétig ne mozulj ki a lakásból. Következő vasárnap megint mosd meg a hajad(vagyis egy hétig ne moss hajat). Azért zsírosodik ilyen hamar a hajad mert túl sürün mosod.

5 napnál sűrübben sose moss hajat.

Fogadd meg tanácsomat szerintem használni fog.

Egy fodrász.

2010. aug. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát fodrász néni képzeld el nekem azt mondta a hajgyógyász hogy a haj igényli hogy 2 naponta meg legyen mosva. :D
2010. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Hááátttt....
2010. aug. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!