Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beszeretném dauerolni a hajam...

Beszeretném dauerolni a hajam és csak olyan kisfürtökben lehet vagy lehet nagyobb fürtökbenis?

Figyelt kérdés
Meg ha be dauerolom a hajamat akko az kb menyi idegigtar és ki is lehet vasalni atol a hajamat ?
2010. aug. 15. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


A dauer kb fél évig tart, és megfelelő ápolást igényel ahhoz, hogy szép maradjon.

Épp eléggé roncsolja a hajat ahhoz, hogy mindig ügyelned kelljen rá, ha vasalod is emellé, olyan lesz, mint a szalma. A dauernél sajnos el kell dönteni, göndör (hullámos) vagy egyenes hajat akarsz-e.

Ami még megjegyzendő, ha növeszted a hajad, lebeszélnélek róla, mert nekem a dauerolt rész sosem lett olyan mint azelőtt, hiába "jött ki" belőle, a roncsolódást helyreállítani olyan hosszú folyamat lett volna, hogy inkább levágattam rövidebbre.

2010. aug. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem fodrásznál csináltasd
2010. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dauerolva a hajam, és úgy jártam, mint az első válaszoló. Bár én nem vágattam le, hanem lenövesztettem, a dauerolt rész még évekig kicsit hullámos maradt, és nem állt helyre teljesen, könnyen töredezett. A fő kérdésre válaszolva pedig van többféle méretű csavaró, de ennél nagyobb fürtöket nem lehet csinálni: [link] A vasalást pedig semmiképp nem ajánlom, mert teljesen tönkre megy tőle az amúgy is nagyon igénybevett haj.
2010. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!