Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövidebb szárú nyelv piercingg...

Rövidebb szárú nyelv piercinggel könnyebb smárolni?

Figyelt kérdés
azt hallottam, hogy a hosszú szárúval elég gáz, mert alig tudod áttolni a partnered szájába, viszont a rövidebb szárúval jobb és könnyebben megy a smárolás. vélemények?
2010. aug. 14. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

sztem nincs ilyen, hogy alig tudod áttolni... úristen. Te még SOHA nem smároltál, de már nyelvpiercinged van?

Amúgy a piercing olyan hosszú kell, hogy legyen, amilyen kényelmes, amit előszörre raknak bele, az sokkal hosszíbb, mint amire utána szükség van.

És ez a hosszú szár dolog is csak akkor gáz, ha mindkettőtöknek van, és esetleg összeakad, de persze ennek is igen kicsi az esélye, mivel egy golyón nincs nagyon semmi, ami beakadhatna...

tényleg komoly ez a kérdés?

2010. aug. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj a kérdéssel.Amit alapból beraknak azzal tényleg nehezebb,mert hosszabb a szára.Vegyél rövidebb szárút és azzal olyan mintha nem is lenne!:)
2010. aug. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mikor átszúrják alapból egy nagy szárat raknak be h ha beduzzadjon a nyelv ne legyen semmi cink.. ha már elmult ez a dagadás, akkor a rövidebb szárú nem csak kavarásnál jobb hanem beszéd, evés minden :D tapasztalatbol mondom, hogyha már nincs bedagadva a nyelved cseréld ki!:)
2010. aug. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!