Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Frissen szúrt nyelv piercingge...

Frissen szúrt nyelv piercinggel fogmosás?

Figyelt kérdés
Ma délután csináltattam nyelv piercinget.Mostanra már eléggé bedagadt,meg fáj is rendesen.Ma biztos,hogy vacsora nélkül fekszem le,de azért szeretnék fogat mosni.Lehet ilyen friss piercinggel fogatmosni?mire kell vigyázni?
2011. júl. 25. 22:00
 1/6 hot_kiss ***** válasza:

Nagyon kevés fogkrémmel én elég óvatosan. Úgyis érzed majd. Szerintem a mentol csípni fogja kicsit.

A duzzanat ellen meg szopogass jeget. Attól elmúlik.

Egyébként mennyiért böketted, hol, pc-vel együtt, érzéstelenítéssel, mennyire fájt és fáj most?

2011. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 hot_kiss ***** válasza:
én=és, bocsi.
2011. júl. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én amikor csináltattam pár óra múlva mostam fogat, bár nekem nem fájt. Be volt dagadva, de ennyi. Én úgy csináltam, hogy előtte és utána is lefertőtlenítettem, meg vigyáztam, hogy a fogrém ne menjen bele a friss "sebbe".

Gyors gyógyulást!

2011. júl. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!tegnap este megmostam a fogam,meg ma reggel is.Nem volt vészes,sőt utána nem is fájt annyira.A jeges módszert is kipróbáltam,az is sokat segített,mostanra már inkább csak a nyelvem alatt van megduzzadva egy kicsit.Az evés elég nehezen megy,de remélem 1-2 nap múlva már jobb lesz.

Első válaszolónak:nem Magyarországon élek,tehát hiába írnám le,hogy hol és mennyiért csináltattam.Viszont érzéstelenítést kaptam(kis szurit a nyelvembe)Teljesen elzsibbadt,így nem éreztem semmit,nem fájt.Viszont amikor elmúlt az érzéstelenítő hatása elég rossz volt.Kb.7kor szúrták és 10re már jócskán bedagadt,meg fájt is rendesen.Reggelre akkora lett a duzzanat,hogy a fogaim nyoma meglátszott a nyelvem szélén.Kicsit kellemetlen,de ki lehet birni.Remélem gyorsan fog gyógyulni és pár hét múlva már el is felejthetem ezt a kis kellemetlenséget.:)

2011. júl. 26. 15:46
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekem is adtak szurit a nyelvembe, és a westendbe csináltattam asszem 5000 volt, és mindennel nagyon elégedett voltam. Én mielőtt elkezdett volna fájni már akkor vettem be fájdalomcsillapítót, úgyhogy nekem nem fájt, csak első 1-2 nap rágásnál. Sztem annyi a lényeg, hogy minden szabályt be kell tartani, meg sokszor fertőtleníteni. Nekem ez vált be anno.
2011. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, még annyit, h nekem is úgy bedagadt, hogy a fogaim nyoma körbe a nyelvem szélénél meglátszott, sőt a hosszú szár ellenére a golyó nyoma is meglátszott picit. De hamar meg fog gyógyulni ha vigyázol rá!
2011. júl. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!