Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nyelv piercinggel lennének a...

Nyelv piercinggel lennének a következő kérdéseim, valaki?

Figyelt kérdés
1. Mit érezni az átszúrásnál? 2.van valami nagyobb veszélye az egésznek? (PCsnél csináltatnám nem magamnak) 3.Mennyi idő alatt gyógyul be? 4.ha még valaki valamit tud erről az egészről az össze meg velem, kb ennyi lenne. Thx a válaszokat! :)
2009. máj. 14. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:

1.: nyomást, és nem fájdalmat.

2.: állítólag van, ha rossz helyre szúrják, én még nem hallottam senkitől a környezetemben.

3.: 1-másfél hét, kinél hogy, valakinek 3 nap.

4.: Tejes, nagyon fűszeres, borsos, mákos kaját kerüld legalább az 1. héten, de még a 2-ban is ha kibírod.

Nagyjából ennyi, jah és öblögetni kell, de ezeket mind elmondják majd, vagy kérdezhetsz bátran.

2009. máj. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Én még 10 éve csináltattam (most 28 vagyok) egy szalonban.

Egy nyelvfogóval megfogják a nyelved, és gyorsan átszúrják. Ezt nem lehet érezni az érzéstelenítő miatt (spray), max enyhe nyomásérzés. Ami utána jön, az nem volt egyszerű, én nem csináltatnék mégegyszer...

Tejterméket nem ehetsz/ihatsz amíg be nem gyógyul a seb, a nyelved annyira feldagad, és úgy fáj hogy pöszén tudsz csak beszélni jódarabig.

Én minden ételt miniatűr darabokra vágtam, hogy enni tudjak. Anyum azt hitte hogy fogyózom :)

Egyébként nem bántam meg, azóta is van és imádom, de mégegyszer a sok szenvedés miatt nem tetetném be. Ha jól emlékszem jó 2-3 hét volt mire teljesen helyrejöttem.

De Neked hajrá!! :)

2009. máj. 14. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Okés köszi a válaszokat.


amúgy igen, mondták hogy a szúrás után jön a szenvedés :D de nagyon bebuzdultam, szóval megcsináltatom, köszi még egyszer a válaszokat

2009. máj. 14. 16:52
 4/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Szerintem nem fáj a szúrás, meg utána sem veszélyes, ki lehet bírni.

Én az enyémet Spanyolországban szúrattam és a srác nem akart érzéstelenítőt adni, (nem tudom miért, akkor még nem volt valami jó a spanyolom) meg nem is volt neki, úgyhogy én azzal kezdtem, hogy az első patikába be érzéstelenítőért, utána vissza a piercingeshez. :)

Kicsit kellemetlen volt, mert eléggé megtépte a nyelvem a fogóval, de lehet, hogy csak az én nyelvem túl rövid. :D


Nekem 6 nap alatt begyógyult,de nagyon odafigyeltem a szájhigiéniára. Minden evés után fogat mostam, akkor is, ha csak egy kekszet ettem akkor is. Vagy ha akármi mást ittam, mint vizet vagy (cukornélküli!) kamillateát. Még a suliba is vittem magammal a fegkefét, fogkrémet. Plusz egy-két naponta öblögettem Corsodillal. (Nem nagyon gyakran, mert nem tesz jót a száj nyálkahártyájának.) A kamillateás öblögetés nagyon hasznos volt egyébként, és azt lehet akárhányszor naponta.

A többit meg már az előttem hozzászólók leírták.

Egyébként én ettem tejtermékeket is,de mondom,még két korty tejeskávé után is mentem fogatmosni,szóval szerintem higiénia kérdése az egész. De tényleg nem ajánlják,szóval én sem buzdítalak rá. :D

Érdekes módon viszont nekem az első pár napban pépes ételeket fájdalmasabb volt enni,mert belementek a lyukba és nagyon csíptek. És amit nagyon ajánlok az a fagyievés! (Persze utána szigorúan fogmosás,főleg ha tejalapú volt!)

Sok örömet a (leendő) piercinghez!

2009. máj. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
- 1 "akkor is" :)
2009. máj. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Okés, akkor örökös fogmosás és kamilla öblögetés, köszi szépen! :D
2009. máj. 15. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!