Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tiltják ki a tagokat a...

Miért tiltják ki a tagokat a Skincare Junkies csoportból?

Figyelt kérdés
Miért tiltanak ki olyan tagokat akiket érdekel a tudatos bőrápolás, de nem értenek egyet az "okosszepseg" stílusával és hangot is adnak neki . Esetleg ha valaki tudna ajánlani olyan csoportot ahol nincs admin terror, de tudatos, hasznos információkat osztanak meg annak örülnék. Köszönöm

2021. jan. 16. 13:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
16%

#19 én csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, hiszen egy 10 ezer fős csoport, nem egy entitás, és nem egészen értem, mi a kérdés. nem hinném, hogy bárki fegyvert tart az emberek fejéhez, hogy tudatosan ápolják a bőrük.


Miért kéne kiírni? Magánszemélyek által moderált csoportban nem gondolom, hogy alapvető jogod tagnak lenni.

2021. jan. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%

20/21


Csoporton kívül miért eroszakolják másokra és idiótáznak le embereket? Pl dm csoport elég jó példa rá. Miért lett akkora trend parasztnak lenni?

Illetve ott szó van a terméktesztelésről. Amit én nem próbáltam azt nem fogom véleményezni. Nem írom oda az arcradírhoz, hogy mennyire szar mert nem próbáltam. De ők/ti állandóan ezt csináljátok. Miert nem marad ez a zárt kis csoportban? Ezt nem értem. És igen fel lehet hívni a másik személy figyelmét, hogy az adott termék miért nem jó pl az inci alapján, de miért kell azt alpári sílusban nyomni? Ezt szeretném érteni

2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%

de az nem minosit egy 10ezer fos csoportot, hogy 1-2 tagja esetleg leidiotaz masokat (ha tenyleg volt ilyen). ez nem kovetendo viselkedes, nyilvan, de azert ez nem ilyen fekete-feher, ketlem, h annyi lett volna, hogy x beposztolta a gagyi borradirjat, y meg reflexbol leidiotazta.

en annak idejen orultem volna, ha egy hozzaerto elmondja, hogy szar dolgokat hasznalok es csak artok vele a boromnek, mas meg besertodik a jotanacson, csak mert epp nem mezesmazos nyalizos stilusban van megfogalmazva.

2021. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
54%
22, a dm csoportban egyedül azokat láttam alpárian nyilatkozni, akik a tudatos bőrápolókat szidták. rengeteg ilyen poszt volt mostanában. ugyanígy máshol sem láttam alpári megnyilvánulást a témában, szóval erre a kérdésedre továbbra sem tudok válaszolni, ráadásul nem is tartozik a kérdéshez, hiszen, mint mondtam, ez egy csoport, benne sok önálló egyénnel.
2021. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
36%
Nevetseges a hiszti minden reszrol. Nem vagyok "okosszepseg hivo" de meg koveto se, en sem kedvelem meg amugy sem tud ujat mutatni evek ota benne vagyok a temaban. De hogy ot kritizaljam fb csoportban, hat nem tudom de nekem ez annyira gyerekes, mint valami altalanos iskolai cicaharc. Ki a halalt erdekel? Ugyanugy az sem erdekel ha valaki minen szart magara ken es nem erdekli a tudatossag meg a hattere a dolgoknak. Ha valakinek bevalt az xy naturkozkmetikum hat hadd kenje. Ha szetcseszi a boret ugyis eszreveszi. Anyukam is ilyeneket hasznal egesz eleteben es szebb a bore mint nekem mert nem erzekeny semmire. A fb csoport nem hinnem hogy nem az o szemelyere epul, az hogy az admin kiirta hogy ne szapuljak az meg valoszinu annak a kovetkezmenye hogy a hozzad hasonlok nem tudjak felnott modjara kezelni a dolgokat es szemelyeskedo posztokkal volt telespammelve. De amugy meg ha aktiv ezen az oldalon az okosszepseg es nem tetszik eleve miert nem leptel ki te magad? Nem hinnem hogy barmi titkos informacio lenne ott, mindent meg lehet talalni az interneten. Nojetek mar fel konyorgom
2021. jan. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
20%
nem hinnem hogy az o szemelyere epul**
2021. jan. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim válasza:
73%
Pedig sajnos igen, a ő személyére IS épül mostmár, csak ezt nem közlik. Én soha nem sértettem meg a szabályzatukat, nem beszéltem alpárian. Egy másik bőrápolási csoportban merészkedtem leírni a visszafogott véleményemet, amikor "szentünk" insta-n lealázott egy csajszit egy ártatlan kérdéssel kapcsolatban, és arról volt egy poszt.
2021. febr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
72%
Tudatos bőrápoló voltam már a skincare junkie hungary csoport és okosszepseg előtt is. Benne vagyok/voltam mindkét bőrápolós csoportban. Engem is kiraktak. Ez azért van, mert ha BÁRHOL lájkolsz, kommentelsz olyat, amiben ellenvéleményed van, repülsz a csoportból, az instáról. A titkárok mindenhol ott vannak :D Ezek a kislányok azt hiszik, ők találták fel a spanyol viaszt, pedig angol oldalakon évek óta megy ez a bőrápoló vonal. Gusztustalan, ahogy támadnak mindenkit, a kérdezőket, a másik csoportot, az Ilcsit, Lilut, Tindigot, a kozmetikusokat. Ezért "szeretik" Őket mindenhol. :D De Ők kb tizen (a titkárok) legalább el vannak maguktól szállva, mint a kisistenek. :D Pedig csak röhögnek rajtuk. Tilos volt az alkohol, de ha már ingyen jön a termék, valid lett mindenkinek. Az admin is kiskertezik, közben meg ott virít az Ilcsi a polcán. :D Szerintem ne bánd, hogy kitettek, van másik normális csoport is, és skinsmart videokból, blogból mindent meg tudsz tanulni. Ha pedig angolul is tudsz, az összes profilt bekövetheted, akiktől okosszepseg is okos lett.
2021. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
49%

#9: szerintem kár hülyeségeket beszélni, aki benne van mindkét csoportban, nagyon jól tudja, hogy nem így van, ahogy írod. Az adminok ugyanannyira értenek hozzá, mint a másik csoportban. DIY maszk, manna és nivea NINCSENEK ajánlva, azért vannak ilyen posztok, mert abból is lehet tanulni, ha a poszt alatt elmondják, hogy miért nem fér bele a tudatos bőrápolásba.

Bullying? Arra gondolsz, amikor a tudatos csoportból kivitt okosszépség egy ártatlan posztot és kirakta a 30ezres tábora előtt: "igényes hölgyemények" "mosóport is kenhetne magára ennyi logikával" "nagyon buták vagytok"? Na az bullying volt, de hogy ezt szóvá tette az admin a saját csoportjában, az már nem tetszett nektek. :D Tudod sokaknak az nem tetszett volna, ha szó nélkül elmennek amellett, hogy mi történt a csoportjuk kapcsán, mert vétkesek közt cinkos, aki néma!!! És tévedsz, ez nem rendszeres, ez egyszer volt. Név szerint pedig senki mást nem szidnak ott, ne haragudj, de ez a junkie csoportra jellemző csak! Sem a csoportot, sem okosszépséget a kutya sem emlegeti ott, fáj nektek, hogy nem foglalkoznak veletek? A figyelmet máshol keressétek (bár látom, keresitek Ti mindenhol, most meg is kaptátok Tindigonál).

"tiltják az olyan tagokat, akik aktívak a junkieban, akkor is, ha egy szót se szóltak." Szerencsére ilyen a junkieban nincs, na ne már :D Minek is lennének ott, ha szar a csoport szerintük? :D

"az admin szerint semmi probléma azzal, hogy valakit a származása miatt szidnak" - ez is mekkora kamu, olvastam ezt a párbeszédet, tudom miről van szó, leírta az admin, hogy törölte a tagot, csak a hölgy azt sérelmezte, hogy neki erről nem számoltak be. Egy volt közületek, azt hitte, körülötte forog a világ. :D

Szerintem ne erőlködjetek, engedjétek el ezt a témát, mert csak kinevettetitek magatokat.

2021. febr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!