Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tiltják ki a tagokat a...

Miért tiltják ki a tagokat a Skincare Junkies csoportból?

Figyelt kérdés
Miért tiltanak ki olyan tagokat akiket érdekel a tudatos bőrápolás, de nem értenek egyet az "okosszepseg" stílusával és hangot is adnak neki . Esetleg ha valaki tudna ajánlani olyan csoportot ahol nincs admin terror, de tudatos, hasznos információkat osztanak meg annak örülnék. Köszönöm

2021. jan. 16. 13:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
63%
Tudatos bőrápolók klubja. Sokkal jobb a hangulat, nagyon emberséges mindenki, ebben nem megy a lenézés sem. (Én csak tag vagyok, és inkább csendes megfigyelő.)
2021. jan. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
68%

En is jelentkeztem, es azonnal tiltottak a profilom! Csak be akartam lepni, nem posztoltam. (Nem kamu profil, egy atlag lany vagyok). Viszont a dm es csoportba barki kerdez valamit borapolasrol, allandoan odairjak h “lepjetek be a skincare junkie csoportba”. Akkor miert ajanljak, ha azonnal tiltanak?

Hozzateszem h nekem nincs bajom az okosszepseg stilusaval, nem veszem magamra, csak jo lett volna olvasni ki mit hasznal, stb. Mit mivel kombinal.

2021. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
28%
nem hinnem, hogy ok nelkul tiltanak valakit. azt tiltjak, aki megszegi a csoportszabalyzatot es/vagy a csoport altal kepviselt borapolasi elvekkel nem osszeegyeztetot ir. biztos, volt oka.
2021. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nekem annyi volt az oka, hogy egy másik csoportban beszóltam az okosszépségnek. Aztán mikor be akartam nézni a csoporba tiltva volt. De valaki azt mondta, hogy az admin csinált egy videót amiben arról is beszélt, hogy ő a legjobb barátja az okosszépségnek és ha bárki rosszat ír róla, "bántja " vagy akár csak lájkol valamit ami ellene szól az azonnal repül a csoportból,mert ő nem fogja hagyni a legjobb barátját.
2021. jan. 16. 17:13
 5/29 anonim ***** válasza:
69%
Jézusom, ez valami szekta
2021. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
69%
Nem vesztettél sokat vele, ott ilyen a színvonal. Lehet mondanak jókat, de a stílus bicskanyitogató. Az erőteljesebb fogalmazással nekem se volt bajom, azzal se, hogy a sokszor feljövő kérdésekre már türelmetlenül válaszolt, de az átlép egy határt, hogy embereket agyhalottnak nevez, illetve az is, hogy egy másik csoportból kivitt egy posztot és kirakta insta sztoriba, teljesen megalázva a lányt. Pedig csak megkérdezte, hogy nem gond-e az alkohol az egyik termékben amit ajánlott.
2021. jan. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
43%

Azok a dolgok amik leginkabb artanak a bornek, belulrol jonnek. Az egyik ilyen a stressz&a mergelodes. Utana mar kenheti az arcat barmivel 🤔

Rossz lehet azt lesni h ki mikor ir rosszat a baratnojerol, de nem lehetunk mindenkinek szimpatikusak, foleg nyersebb stilussal. 🤷🏼‍♀️ A tobbi moderatort mindig latom kommentelgetni itt-ott, biztos azt lesik h mikor van vita, vagy rossz velemeny.

Nem tudom, ezek a lanyok hany evesek lehetnek, de max 20-22 nek tippelnem (Nem a kinezetuk es boruk alapjan, hanem a viselkedes alapjan....)

2021. jan. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
70%

Én is tagja voltam a csoportnak, de kiléptem amikor a DM-es csoporton kezdtek el röhögni. Nem értem miért akarják mindenki torkán erőszakkal lenyomni a tudatosságot. Ha meg valakit nem érdekel az egész akkor nem restek idiótának nyilvánítani.

Én is tudatosan ápolom a bőröm, de eszembe nem jutna bárkire ráerőszakolni a nézeteimet. Az ismerőseimnek, családomnak beszéltem erről, de ha nem érdekli őket akkor nem. Meg annyira promózzák a DM-es rutint mintha extra pontokat kapnának érte. Értem, hogy jó ,(már akinek) és olcsó, de mostanában egyre többen írták, hogy ragyásodtak. Olyankor bezzeg mossák kezeiket, hogy ez egyéni.... igen valóban nem lehet mindenkinek minden jó, de nem kellene úgy reklámozni mintha egy csoda lenne.

2021. jan. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
40%

Ne túlozzunk azért, mindenkit csak nem tiltanak, ha van közel 10e tagja a csoportnak. Azért van erős moderálás posztok és tagok terén is, hogy fent maradjon a színvonal. A csajok meg azokat a tagokat tiltják, akik a csoporton belül vagy kívül abszolút hülyeséget állítanak, szidják a csoportot és igen, Dórit is, mert aki tagja a csoportnak, láthatja, hogy Dóri nagyon sokat segít ott is, nem csak instán.


A tudatos bőrápolók klubjába meg szerintem ne lépjen be senki, akit ténylegesen a tudatos bőrápolás érdekel. Van ott minden, hozzá nem értő admin, diy maszk, nivea, bullying.

2021. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
50%
Tudatosban se ajánlanak rossz termékeket, de kiengedik azokat a posztokat is amikben pl egy ilcsi tonik után érdeklődnek, és normálisan leírják, hogy miért nem ajánlják, hogy megvegye vagy használja. Bullying meg főleg nincs, egy olyan hozzászólást se láttam eddig, ahol valakit megbántottak volna. Az admin pedig kiáll az addigi véleménye mellett, sose ütötte egyik szava se a másikat. A másik csoportban meg volt már ilyen, hogy addig volt rossz az alkohol amíg nem kapott ajándékba alkoholos krémet. Sőt amikor valaki leírta a DM csoportba, hogy az egyik Garnieres fényvédő jó, és csak a formulázás miatt van benne alkohol, akkor nekiugrottak, hogy meg lehetne formulázni máshogy is, úgyhogy felejtse el, dobja ki. De a PR ajándék retinolban nem volt gond a formulázás miatti alkohol.
2021. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!