Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért tiltják ki a tagokat a...

Miért tiltják ki a tagokat a Skincare Junkies csoportból?

Figyelt kérdés
Miért tiltanak ki olyan tagokat akiket érdekel a tudatos bőrápolás, de nem értenek egyet az "okosszepseg" stílusával és hangot is adnak neki . Esetleg ha valaki tudna ajánlani olyan csoportot ahol nincs admin terror, de tudatos, hasznos információkat osztanak meg annak örülnék. Köszönöm

2021. jan. 16. 13:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
46%

#10: ez lenne az alap, hogy ne sertsuk meg szandekosan egymast, sokan vannak akik kezdok es nem tudjak az ugymond alapokat.

Btw megerkeztek lepontozgatni 😂 az idegesseg art a szepsegnek, ne felejtsetek :(

2021. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
29%
Persze, szerintem se szabad, hogy gáz legyen kérdezni valamit. Tudatosban kiengedik a századik mit használjak a miteszereimre posztokat is, és ugyanúgy kap válaszokat, mint aki elsőnek kérdezte meg. Skincare-ben pedig már ki se engedik. Múltkor is valaki kommentben kérdezett egy poszt alatt, mert az ő posztját nem engedték ki, és az volt a válasz, hogy keressen utána a többi ilyen kérdésnek. Pedig szerintem a személyes tanácsokkal, ahol rögtön vissza is kérdezhet ha nem ért valamit sokkal közelebb kerül a tudatos arcápoláshoz, és nagyobb bizalommal veszi meg a termékeket.
2021. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
34%

Nincs bullying? Rendszeresen írnak ki Dórit alázó posztokat, konkrétan maga az admin is, név szerint szidják a skincare junkies csoportot, az ottani tagokat. Az adminok meg igen érdekesen moderálnak, mert ezek, meg a manna szappanos ajánlások maradhatnak, de tiltják az olyan tagokat, akik aktívak a junkieban, akkor is, ha egy szót se szóltak. Az adminok medinatural-érdekeltségéről nem is beszélve.


Ez a PR ajándék dolog meg kicsit félrement nálad, nem random küldik a gyártók a terméket Dórinak, hanem ő választ, és ő dönti be mit akar bemutatni, de azt is leírta mindkét alkoholos terméknél, hogy neki nem fér bele és nem fogja használni emiatt.

2021. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
41%

amugy szerintem jogos, ha egy x letszam feletti csoportban nem engednek ki napi 200 ‘mitol vagyok pattanasos’ posztot, mert sokan tenyleg annyira ostobak es lustak, hogy 3-at kattintani keptelnek, hogy megtudjanak tok egyertelmu dolgokat. elvarjak, hogy minden a szajukba legyen adva, de tenyleg egy egyszeru keresesre nem kepesek es ezzel a kb hasznos, ertelmes posztoktol, kerdesektol. veszik el a helyet.

nem az a baj, ha valaki kezdo es nem tud mindemt, hanem ha valaki olyan sotet es eletkeptelen, h tenyleg minimalis energiat nem tesz bele, csak bebofogi, hogy ajanljanak valmit, holott pl 100000x le lett elotte irva ugyanarra a kerdesre a valasz.


nem minden csoport egyforma, mashol masok a szabalyok, ha neked ez nem tetszik, nem kell benne lenni. vagy be kell tartani a szabalyokat, nem dramazni, nem hisztikezni es akkor nem leszel kirakva.


sokan szidjak dorit, oke, olyan a stilusa, amilyen, ezt valaki vagy toleralja vagy nem, de azert az vitathatatlan, h ert hozza es fogadni mernek, h csomo mindenrol tole hallottak eloszor a kritizalok is.

2021. jan. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
50%
Megjött a lepontozó bizottság 😀 tagja vagyok a tudatos csoportnak, de nem tudom mi az a medinatural nem találkoztam vele. És igen, ki engedik az ilcsi meg a manna szappan postokat is, de oda írjak,hogy a tudatos bőrápásba azok a termékek nem férnek bele. Szerintem korrekt. Amúgy tudod, hogy mit jelent a bullying? Javaslom, hogy szótárazd ki, mert az nem bullying ha másról (szolgáltatóról)véleményt alkotunk. Maximum hírnévrontás.
2021. jan. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
28%

#15, nem fogom bizonygatni, lehet, hogy a te figyelmedet éppen elkerülte a medinatural kuponkód, az, hogy az admin szerint semmi probléma azzal, hogy valakit a származása miatt szidnak, meg, hogy névszerint aláznak tagokat a másik csoportból az ott történtek miatt (ott történteket értsd, megszegte a szabályzatot és ezért ki lett tiltva).


Egyébként az is érdekes, hogy itt valaki negatívan értékeli, hogy a junkies admija kiáll a barátja mellett és nem enged teret a csoportban a gyalázásnak. Semmiféle gyalázásnak, mert ilyen szempontból is adminterror van, abszolút támogató, segítő közösség a csoport.

2021. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
46%
Itt is ez megy, jonnek lepontozgatni aki normalisan leirja a velemenyet es nem ert veluk egyet . Johet a lepontozas :) ebbol is latszik, milyenek ok.
2021. jan. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
57%
wtf, nehogymar azon behisztiz, hogy egy alapvetoen le- es felpontozasra epulo platformon valaki nem osztja a velemenyed. en is le vagyok pontozva, es?
2021. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%

Oké válaszoljatok arra, hogy miért kell mindenki torkán lenyomni ezt a tudatosságot erőszakkal?

Ja és ki kellene írni, hogy a csoport Okosszepseg híves és a szabályzatba leírni, hogy ha az interneten bármi negatívat írsz róla akkor repülsz. Nem csak csoporton belül.....

2021. jan. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%

ne haragudj, de ki kotelez ra teged, hogy a csoport tagja legyel? ha valaki belep egy csoportba, elfogadja annak a szabalyzatat es elveit, ez minden normalisabb helyen igy van. ha nem tudsz valamivel azonosulni, nem lepsz be es kesz. senki nem fog neked ezek utan eroszakosan privatot irogatni, hogx marpedig te ezt meg ezt tedd a boroddel.

rossz dolgokat nem hinnem, hogy barkinek is ajanlottak volna ott, ha azt te ‘torkodon valo ledugasnak’ erzed, hogy felvilagositnak, hogy miert szar a rutinod, akkor igy jartal, inkabb orulni keme, hogy vannak, akik tenyleg mukodo termekeket ismertetnek veled.


amugy ez olyan kb, hogy nem mesz be a kinai/olasz/japan etterembe es nem kezded el szapulni a kinaiakat/olaszokat/japanokat, egyreszt mert amugyis taplosag, mareszt mert nem ott van a helye es krvara ne csodalkozz, ha kidobnak. ha erted a hasonlatot.

2021. jan. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!