Ezt így lehetséges?

Figyelt kérdés

Vannak 2in1-ben samponok. És akkor gondoltam hogy ezt házilag is meglehet csinálni ha sampont és balzsamot összentünt és elkeverjük majd beletesszük egy flakonba.


Igen, hülyen kérdés, de erről mi a véleményetek? :D



2021. jan. 11. 22:59
 1/2 Canaan ***** válasza:
100%

Hát szerintem jobban jársz ha nem kísérletezel vele, vagy ha mégis akkor legalább ugyan az a márka legyen a két termék. De nem tudom, hogy a 2in1 terméknél mi az arány a sampon és balzsam tekintetében.


Személyes tapasztalatom az, hogy a 2in1 samponokban nincs túl sok balzsam. Ha hajmosás után felkened a balzsamot majd kimosod sokkal jobb a hajad anyaga, fénye és kevésbé is fog törni, mint a kombináltnál.

2021. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha a balzsamot is felkened a haj tövedre akkor hamarabb kezd zsírosodni és kellemetlen lesz.
2021. jan. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!