Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen az új Bellissima mini...

Milyen az új Bellissima mini hajvasaló?

Figyelt kérdés

Van valakinek esetleg? ilyet szeretnék venni, de semmi infót nem találtam róla.. télleg lehet anélkül is múködtetni egy ideig h nincs bedugva?

erre gondolok:

[link]


2010. aug. 14. 13:39
 1/2 anonim ***** válasza:
én már próbáltam, egyik barátnőmnek van. Semmi extra, hajvasaló, nem tudom milyen lehetne.. :) Amúgy mindegyik műküdik úgy, h nincs bedugva.. csak előtte fel kell melegíteni. Utána kihúzhatod a konnektorból, a kerámia lapok lassan hűlnek le, tehát még "működik", lehet vele vasalni egy ideig.
2010. aug. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mininek kisebb a lapja, szal akkor nem tart tovább a vasalás??? Ősszel megyek koleszba és szeretnék egy új vasalót, mert a régi gagyi, meg hurcolni se akarom. De anyám rákattant arra, hogy minit vesz nekem mert az kis helyen elfér. Sztem hülyeség, mert én egyszer viszem el magammal aztán nem fogom minden hétvégén hazahurcolni, szal tökmindegy mekkora. Aki magával tudja vinni irodába, vagy utazik vele és közben meg tudja igazítani a haját annak elismerem hogy jobb a mini mert helytakarékos, de otthoni használatra? Ja és ráadásul a legtöbb mini áráért kapsz már rendeset is.
2010. aug. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!