Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Más is van itt, aki utálja a...

Más is van itt, aki utálja a haja színét?

Figyelt kérdés
Seszínű barna hajjal lettem megáldva, amit nagyon utálok. Mindig irigyen nézem azokat a lányokat, akiknek természetes fekete vagy szőke, esetleg csak egy szép barna haja van. Mindkét szülőm fekete hajú, fogalmam sincs hogy lett ilyen a hajam, de nem tudom, hogy tudom-e festetni, mert nagyon nagyon érzékeny fejbőröm van.

2021. jan. 6. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, maximum nem jön be.
2021. jan. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdd ki a fodrászod véleményét. Mindenképp teszteld a hajfestéket egy kis részen a fejbőrödön mielőtt felvinnéd az egész fejedre. Én eléggé hajfesték ellenes vagyok, de ha te be akarod, akkor fesd.
2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Én borotválom a fejemet, és azóta nem foglalkozom a hajam színével 😀
2021. jan. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
en nem utalom a sajatom, nem tul kulonleges, de szep aranyalatu, telt barna, szoktak azt hinni, hogy festett. ha te nem szereted, festesd be, van olyan technika (balayage pl.) aminel a fejbort nem nagyon eri festek es nem nez ki olyan csunyan se, ha leno.
2021. jan. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:

Jelen. Eredetileg sárgás pisiszőke hajam van, úgy néz ki mint egy alaposan elrontott szőkítés, nagyon igénytelen hatást kelt. Ráadásul nyáron le is égett a fejbőröm rajta keresztül. 16 éves korom óta festem.

Ha félted a fejbőröd, simán tudod úgy festetni hogy ahhoz nem ér hozzá, pl. balayage vagy van olyasmi melírszerűség is hogy kicsit lejjebb kezdődik a tőtől.

2021. jan. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló hajszínem van... jellegtelen, unalmas, Közép-Európai egérbarna...

Én 10 éves festem feketére, ami sajnos eléggé megviselte a hajam, viszont most, hogy csak dolgozni járok kb féléve nem volt festve egyáltalán, most kezd jó állapotba lenni, de ha újra minden a régi lesz elmegyek fodrászhoz...

2021. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan az eredeti hajszínem. Én 14 éves korom óta festem.
2021. jan. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban nagyon világos szőke volt, aztán egyre jobban sötétedett, de utálom a mostani alapszínét.

Se barna, se szőke, hanem leginkább semmilyen. Mondjuk a napfényben van benne egy kis arany csillogás ami asszem jó, de úgy imádnék szőke lenni.

2021. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!