Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Barátom utálja ha ki vagyok...

Barátom utálja ha ki vagyok festve, viszont én imádok sminkelni, és sminkes szeretnék lenni, de hogyan hassak rá, hogy ezt elfogadja?

Figyelt kérdés

Az még oké neki hogyha max a szemem van picit kihangsúlyozva ha megyünk valamerre,

Viszont én ha megyünk akár moziba is, szeretem kikenni magam, akár piros rúzs, alapozó,, tus stb Mindig morog érte:D Erről le lehet szoktatni?



2015. szept. 14. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor megismert, akkor nem voltál kikenve? Ha igen, akkor minek próbálkozott nálad, ha nem is tetszik neki?
2015. szept. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Mondd meg neki, hogy te se szólsz bele, hogy ő mit csinál a saját arcával. A te arcod, nem az övé.
2015. szept. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

De tetszettem neki de nyáron ismerkedtünk meg, akkor nem sminkeltem magam:D


Hát igen ez olyasféle magánügy a nőknél h festi-e magát neem?:D ez olyan h énse szolom le h borotvalja e a lábát stb

2015. szept. 14. 20:59
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Becsüld meg, végre egy normális férfi. Te meg nagyon szép lehetsz talpig vakolattal...
2015. szept. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
megbecsulom, jaj nem vagyok csunya:D kb minden 2.nő festi magát
2015. szept. 16. 00:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!